Жатақхана жағдайы

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау университетінде 2020/2021 оқу жылының  қысқы емтихан сессиясын   қашықтықтан оқыту үдерісі студенттердің алған  білімдерін тапсыруға ықпалын тигізу мақсатында көптеген шаралар  ұйымдастыруда. Соның  бірі алыс мекенде тұратын немесе   интернет желісі қиындық туғызатын  елді мекенде тұратын  білім алушылар  жатақханаға орналасқан болатын. Инновациялық білім беру  факультетіне қарасты  білім бағдарламасы бойынша – 28  білім алушы, № 2 жатаханадан орын алды. Жатахана коменданты  Өтешова Айман  Борисқызы.

Осы студенттеріміздің қәзіргі  таңдағы тыныс тіршілігін көріп,  қашықтықтан білім алуға жасалған жатақханадағы барлық жағдай соның  ішінде компьютерлік сынып, интернет жүйесінің орнатылуы, уақытылы  емтихандарын тапсырып жатқандарының  куәсі  болдық.

Білім алушылар ешқандай кедергі жоқ екенін, пайдалы ақпараттарға  дер кезінде қол жеткізіп отырғандығын айтып кетті. Сонымен қатар  бос уақыттарында  тиімді өткізетін  жөніндеде хабардар болдық.

Дөңгелек үстел

17 Ноя 2023 195