Халықаралық қатынастар және интернационализация бөлімі

Халықаралық қатынастар және интернационализация бөлімі Атырау университеті, Стратегиялық, инновациялық және халықаралық даму департаментінің құрылымдық бөлімшесі ретінде қызмет атқарады.

Құрметті достар!

Халықаралық қатынастар орталығы ұжымы сіздерге оқуда табыс, шығармашылық шабыт тілейді. Ұжым атынан сіздердің Атырау университетін, сонымен қатар Қазақстанды жақсырақ танып-білуіңіз үшін қолдан келген көмегін көрсетуге дайын. Сіздердің біздің университетті таңдауыңызға дән ризашылығымызды білдіре отырып, Қазақстан Республикасының заңдары мен оқуға қатысты барлық сұрақтарыңызға жауап береміз. Атырау университетінің барлық халықаралық байланысын үйлестіруге бөлім күш-жігерін салады.

Бөлімнің негізгі міндеттері:

• Оқу-білім саласында Атырау университетінің халықаралық байланысын үйлестіру;
  • Халықаралық бағдарламалар;
  • Интернационализация;
  • Халықаралық тағылымдама, конференциялар;
  • Шетелдік ғалым шақыру;
  • Көптілді саясат;
  • Қос диплом бағдарламасы;
  • Шетелдік білімгерлерді тарту;
  • Халықаралық форумдар, шетелдегі білім форумдарында университетті таныстыру;