ӘЛЕУМЕТТІК ЖАУАПКЕРШІЛІК ӨЗІҢНЕН БАСТАЛАДЫ

Әлеуметтік жауапкершілік – ол табысты адамның маңызды қасиеттерінің бір. Өмірде өзіне толық жауапкершілік алған адам ғана жетістікке жете алады.

Бүгін М.Оспанов атындағы Батыс Қазақстан медицина университетінің психология кафедрасының ұйымдастыруымен  «Батыс Қазақстан ЖОО-да студенттердің кәсіптік даярлығы бойынша әлеуметтік жауапкершілігі» ғылыми жобасы аясында ЖОО-ң білім алушыларының арасында 01.05.2023 ж. - 10.06.2023 ж аралығында ұйымдастырылған «Әлеуметтік жауапкершілік өзіңнен басталады!» атты тақырыптағы өткізілген халықаралық байқаудың қорытындысы болды.

Байқауға еліміздің Алматы, Ақтау, Атырау, Орал, Ақтөбе (ҚР), Санкт-Петербург (РФ) қалаларының әртүрлі университеттерінен белсенді жастары өз жұмыстарын жіберген. Байқаудың мақсаты – білім алушы жастардың әлеуметтік жауапкершілігін арттыратын әлеуметтік маңызы бар тақырыптары мен мазмұны бар қолдан жасалған ашық хаттар дәстүрін жаңғырту және сақтау.

Байқау қорытындысы бойынша Х.Досмұхамедов атындағы Атырау университетінің психология және педагогика білім бағдарламасының 1курс магистранты Манкишева Айымжан Мендыхановна 1 дәрежелі дипломмен және алғыс хатпен марапатталды. ғылыми жетекшісі психология және педагогика кафедрасының меңгерушісі PhD К.О.Казиев.

Дөңгелек үстел

17 Ноя 2023 178