Тәжірибелі ғалымның дәріс сабағы өткізілді

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау университетінің Инновациялық білім беру факультетіне қарасты психология және педагогика кафедрасына Ш.Есенов атындағы Каспий технологиялар  және инжиниринг  университетінен академиялық ұтқырлық бағдарламасы аясында келген п.ғ.к., профессор З.Т.Көкшеева Инклюзивті білім беру пәні бойынша қазақ тілі және әдебиеті, шет тілі:екі шетел тілі мамандықтарының 3 курс студенттеріне «Инклюзивтік сыныптарда жайлы білім беру ортасын құру» тақырыбында дәріс оқыды.

Әріптесіміз жалпы инклюзивті білім берудің қазіргі зерттелу деңгейі мен ерекше оқытуды қажет ететін балаларды жалпы білім беру үрдісіне қосу және оларды бейімдеу шарттары,әлеуметтік ортадағы кедергілер, ортаға бейімдеудегі ата-ананың роліне тоқталды.

Сондай-ақ Ақтау қаласындағы инклюзивті сыныптардың жабдықталуының фото суреттерімен бөлісіп, студенттер тарапынан қойылған сұрақтарға жауап беріп тәжірибесімен бөлісті.

Біз өз тарапымыздан әріптесімізге ғылыми шығармашылық жұмыста сәттілік тілейміз.

Дөңгелек үстел

17 Ноя 2023 175