Жоба жаңалықтары

Халел Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде студенттерді кәсіпкерлік негіздеріне оқыту мен жастардың бизнес ортасын қалыптастыруға арналған «Алты кілт – Алтын кілт» атты инновациялық идеялар жобасы жалғасуда. Қатысушылардың жеңіске деген потенциалы жоғары деңгейде. Əр команда жеңіске құштар, барлығыда лайықты. Дегенмен, жоба ережесі бойынша жеңімпаз бір ғана командаға бұйырады.  Берілген тапсырма бойынша қатысушылар өздерін қызықтырған кəсіпкерден тəжірибе алмаса алады. Қалаулары бойынша қатысушылар

"Бұршақ" компаниясы, "Берекет" рестораны, Колумбус компаниясы, "Сана" қоғамдық бірлестігіне командалар болып бөлінді. Осы тапсырма қатысушылар үшін өте қызықты болғандығын атап өтті.

Төрешілер Рустем Медетов, Жұлдыз-ай Болатова, Джавид Мирдің кретерийлері бойынша Аяжан Көжекова мен Айгерім Сапарованың "Сана" қоғамдық бірлестігінде қызмет атқарған команда алтын кілтті иеленді. Олар Русланова Улпан, Отегалиева Гаухар Избасарова Айгерим,Сапарова Азиза, Алдигул Айгерим аты қатысушылар. Қазіргі таңда бизнесті əлеуметтік желілер арқылы жобаларды жарнамалаудың тиімділігін, пиар- менеджерлердің ықпалын айшықты көрсетті . Танымал платформалар Инстаграм,  ВКонтакте, Facebook желілері арқылы "Super Ego", "Мастер кит", "Smart Course" жобаларына адамдардың қызығушылығын оята білді. Ендігі, ақтық мəреде барлық қатысушылардан жемісті еңбек күтеміз! "Алтын кілт-Алты кілт" жобасынан сəттілік!

Авторы: Марина Аманжолова

Алты кілт – Алтын кілт

12 Июн 2017 1389

Ағымдағы жылдың сәуір айында басталған Х.Досмұхамедов атындағы Атырау университетінде студенттерді кәсіпкерлікке баулу және жаңа бизнес-идеялар  табуға арналған «Алты кілт – Алтын кілт» инновациялық идеялар турнирі жобасы өз мәресіне жетті.

Семинар-тренинг

6 Июн 2017 1139