Жоба жаңалықтары

Өткен сенбіде  қатысушылар Бірінші проректор - Стратегиялық жоспарлау және халықаралық байланыстар жөніндегі проректоры, жоба идеясының авторы Шилібекова Айгерім Сенбекқызының семинар – тренингіне қатысты. Семинар барысында қатысушыламен танысып, тапсырмаларға қарамастан соңына дейін жобада қалғандары үшін ризашылығын білдірді. Айгерім Сенбекқызы өзінің көптеген қызықты деректерімен, тәжірбиесімен бөлісіп, танымдық ойындар арқылы тренингті қызықты өткізді. Бұл семинар – тренинг қатысушыларға оң әсерін тигізді.

Авторы Алтынай СӘЛІМГЕРЕЙҚЫЗЫ

Алты кілт – Алтын кілт

12 Июн 2017 1388

Ағымдағы жылдың сәуір айында басталған Х.Досмұхамедов атындағы Атырау университетінде студенттерді кәсіпкерлікке баулу және жаңа бизнес-идеялар  табуға арналған «Алты кілт – Алтын кілт» инновациялық идеялар турнирі жобасы өз мәресіне жетті.