Жоба жаңалықтары

Алтын кілттің кезекті иегерлері! Өткен тапсырмадағы қаламға ауыстырған заттар, командаларға кері үлестірілгенде "Self-taught" командасына "Romanson" сағаты бұйырды. Сəйкесінше мүшелер оны 20 мың тг-ге сатады. Түскен соманы команданың 5 мүшесіне бөліп алып, оны жекелей көбейту жолдарын қарастырады. Гульнара ұлулар арқылы сəн салонында 7К тг. Райгүл мен Айымгүл кешкілік анимация арқылы 12К тг. Айгерім мен Сымбат əшекей бұйымдар жасаудың мастер классын өткізіп 11К табады. Барлығы 30К.

Алты кілт – Алтын кілт

12 Июн 2017 1388

Ағымдағы жылдың сәуір айында басталған Х.Досмұхамедов атындағы Атырау университетінде студенттерді кәсіпкерлікке баулу және жаңа бизнес-идеялар  табуға арналған «Алты кілт – Алтын кілт» инновациялық идеялар турнирі жобасы өз мәресіне жетті.

Семинар-тренинг

6 Июн 2017 1138