Жоба жаңалықтары

Халел Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде студенттерді кәсіпкерлік негіздеріне оқыту мен жастардың бизнес ортасын қалыптастыруға арналған «Алты кілт – Алтын кілт» атты инновациялық идеялар жобасы жалғасуда. Жоба мақсаттары орындалуы көріне бастады. Жоба аясында жаңадан жасақталған командаларға тапсырма ретінде 6 мамырға дейін жұмысқа орналасу немесе тағылымнамадан(стажировка) өту тапсырылды. Егер, өз мамандығы бойынша болса, ол ескерілетінін төрешілер атап өтті. Бұл тапсырма арқылы қатысушылар көптеген бас тартуларға қарамастан табандылық пен сұхбат құруды үйренгендерін айтты. Жобада кілтке иеленбесе де, олар үшін болашақты бағдарлауға жақсы тәжірибе болды. Алтын кілттің иегерлері «Руза» командасы. Команда мүшелерінің барлығы жұмысқа орналасқан. Мүшелері «Кью И Ди» шетелдік компанияға, Бургер Кинг, «Tofu Bar», Жасыл ел, «Гений kz» оқу орталығына орналасқан.

Алты кілт – Алтын кілт

12 Июн 2017 1387

Ағымдағы жылдың сәуір айында басталған Х.Досмұхамедов атындағы Атырау университетінде студенттерді кәсіпкерлікке баулу және жаңа бизнес-идеялар  табуға арналған «Алты кілт – Алтын кілт» инновациялық идеялар турнирі жобасы өз мәресіне жетті.

Семинар-тренинг

6 Июн 2017 1137