"FunTIME ONLINE" тартысты ойлар мекені!

Короновирус індетінің алдын-алу мақсатында біз жұмысымызды қашықтықта отырып - ақ ұйымдастыра аламыз.Осы орайда ой - танымдық іс шаралар өз жұмысын онлайн форматта жалғастыруда.

3 сәуір күні Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің бамтамасымен "FunTIME ONLINE" пікірталасы өтті. Пікірталас тақырыбы "БК қашықтықтан оқыту жүйесін қолайлы деп есептейді" деп аталды. Осы сайыста университетіміздің студенттік өзін-өзі басқару ұйымының президенті Сәбитов Әділет пен С.Өтебаев атындағы Атырау мұнай және газ университетінің студенті Сайлау Ғасырбек өз позицияларын қорғады. Тартыс қызықты әрі жоғары деңгейде өткізілді. Сайыс соңында баға беруші төрешілер мен көрермендердің шешімі бойынша Сәбитов Әділеттің қорғаған позициясы жеңіске лайық деп табылды. Құттықтаймыз!