Тарбағатайда қазақ күресінен Әлем кубогі өтті

2017 жылдың 26-27 мамырында Шығыс Қазақстан облысының Тарбағатай ауданында Ырғызбай Досқанұлы атында қазақ күресінен 25 мемлекеттің ең мықты палуандары қатысумен ерлер арасында Әлем кубогі өтті.

Осы жарыста денешынықтыру және бастапқы әскери дайындық кафедрасының аға оқытушысы, қазақ күресінен халықаралық дәрежедегі төреші Хабиров Рафаэль Ралитұлы төрешілік жасады. Аталмыш жарысқа Атырау мемлекеттік университеті Көптілді білім беру факультетінің тыңдаушысы Айбұлан Дабылтай 70 келі салмақта жарысқа қатысып, 5 – ші орынды иеленді.

"Kids University" балалар лагері ашылды

17 Июн 2019 18

Жазғы маусымның басталуына орай, лагерь алғашқы кезеңге 3 маусымнан бастап демалушыларды қабылдады. 10 күнге арналған жазғы лагерьге каникулдарын тиімді өткізуге келген 25 оқушы қатысты.Балалардың алғашқы күні салтанатты түрде студенттік билет алып, лагерьмен танысумен басталды.

Табысқа жету жолы

10 Июн 2019 104

Х. Досмұхамедов атындағы АтМУ студенттердің өзін – өзі басқару апталығы аясында студенттерге Корпоративті оқыту орталығының директоры Сұлтанова Зумрат Ғабитқызы«Табысқа жету жолы» атты тренингін өткізген еді.

Нұр-Сұлтан қаласындағы Қазақстан халқы Ассамблеясының форумы

4 Июн 2019 68

2019 ж. 29-31 мамыр аралығында ел астанасында Қазақстандағы кеңес кезіндегі жаппай саяси қуғын-сүргін және ашаршылық құрбандарын еске алу күніне арналған Қазақстан халқы Ассамблеясының X Халықаралық форумы өтті.

Жүзуден семинар болып өтті

3 Июн 2019 108

Атырау аймақтық дене тәрбиесі және спортты дамыту орталығы мен университетіміз бірігіп Атырау облысының мектептерінің дене шынықтыру пәнінің 50 оқытушысына «Жазғы сауықтыру науқаны кезеңінде балдарды жүзуге үйрету» тақырыбында оқу – әдістемелік семинар өткізді.

Университет Самбо командасы биік тұғырда

3 Июн 2019 41

Ақтөбе қаласында 21-25 мамыр аралығында өткен Х жазғы универсиадасында спорттық Самбодан университет құрама командасы  жоғары жетістікке қол жеткізді.