Инновациялық білім беру факультеті

Университет Самбо командасы биік тұғырда.

Ақтөбе қаласында 21-25 мамыр аралығында өткен Х жазғы универсиадасында спорттық Самбодан университет құрама командасы  жоғары жетістікке қол жеткізді.

52 кг салмақта 2 курс студенті Әбу Аманжан I – орын.

57 кг салмақта 4 курс студенті Айдынбай Қайырберді I – орын.

62 кг салмақта 2 курс студенті Жұмабай Парасат I – орын.

90 кг салмақта 3 курс студенті Болатбекұлы Дәурен II – орын.

100 кг салмақта 3 курс студенті Ашықбаев Райымбек I – орын.

80 кг салмақта 3 курс студенті Самиғоллаева Эльмира I – орын.

+ 80 кг салмақта 3 курс студенті Қапсалиқова Сайда I – орын.

68 кг салмақта 3 курс студенті Дүйсенова Тілекші III – орын.

Жарысқа Қазақстан Республикасының 15 жоғары оқу командалары қатысты.

Жалпы командалық есепте университет ерлер құрама командасы 2- орын иленеді, ал қыздар командасы 5- орын алды. Команда жетекшілері Дене шынықтыру кафедрасының меңгерушісі, профессор, ҚР еңбек сіңірген жаттықтрушы Аралбаев Алпысбай Сейтқалиұлы және ДШ және БӘД кафедрасының аға оқытушысы Хабиров Рафаэль Ралитұлы.

Жүзуден семинар болып өтті

3 Июн 2019

Атырау аймақтық дене тәрбиесі және спортты дамыту орталығы мен университетіміз бірігіп Атырау облысының мектептерінің дене шынықтыру пәнінің 50 оқытушысына «Жазғы сауықтыру науқаны кезеңінде балдарды жүзуге үйрету» тақырыбында оқу – әдістемелік семинар өткізді.

Студентіміз Шалқар Айдын чемпион атанды!

6 Май 2019 27

9 мамыр - Жеңіс күніне орай Орал каласында 21 шақырымдық марафон өтті. Марафонға Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті Дене шыныктыру жана спорт мамандығының 3 курс студенті Шалқар Айдын чемпион атанды. Жаттыктрушысы - рофессор Нұролла Мәмбетұлы.

Студентіміз Амангелді Бағытжан чемпион атанды!

6 Май 2019 29

Өскемен қаласында дзюдодан 23 жасқа дейінгі жастар арасында өткен Қазақстан Республикасының чемпионатында 66 келі салмақта Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті Дене шынықтыру және спорт мамандығының 2 курс студенті Амангелді Бағытжан чемпион болды.