Инновациялық білім беру факультеті

Жүзуден семинар болып өтті

Атырау аймақтық дене тәрбиесі және спортты дамыту орталығы мен университетіміз бірігіп Атырау облысының мектептерінің дене шынықтыру пәнінің 50 оқытушысына «Жазғы сауықтыру науқаны кезеңінде балдарды жүзуге үйрету» тақырыбында оқу – әдістемелік семинар өткізді.

Семинар барысында дене шынықтыру және бастапқы әскери дайындық кафедрасының жүзу пәнінің аға оқытушылары Шеркешбаева Гулсара Қуанышқызы мен Хабиров Рафаэль Ралитұлы лекциялық және жүзу басейнінде практикалық сабақтар өткізді. Оқытушыларға семинар сонында сертификат табыс етілді.

Университет Самбо командасы биік тұғырда.

3 Июн 2019 3

Ақтөбе қаласында 21-25 мамыр аралығында өткен Х жазғы универсиадасында спорттық Самбодан университет құрама командасы  жоғары жетістікке қол жеткізді.

Студентіміз Шалқар Айдын чемпион атанды!

6 Май 2019 30

9 мамыр - Жеңіс күніне орай Орал каласында 21 шақырымдық марафон өтті. Марафонға Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті Дене шыныктыру жана спорт мамандығының 3 курс студенті Шалқар Айдын чемпион атанды. Жаттыктрушысы - рофессор Нұролла Мәмбетұлы.

Студентіміз Амангелді Бағытжан чемпион атанды!

6 Май 2019 31

Өскемен қаласында дзюдодан 23 жасқа дейінгі жастар арасында өткен Қазақстан Республикасының чемпионатында 66 келі салмақта Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті Дене шынықтыру және спорт мамандығының 2 курс студенті Амангелді Бағытжан чемпион болды.