Инновациялық білім беру факультеті

Студентіміз Амангелді Бағытжан чемпион атанды!

Өскемен қаласында дзюдодан 23 жасқа дейінгі жастар арасында өткен Қазақстан Республикасының чемпионатында 66 келі салмақта Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті Дене шынықтыру және спорт мамандығының 2 курс студенті Амангелді Бағытжан чемпион болды.

Сондай-ақ дзюдодан ашық Қазақстан Республикасы чемпионатында дене шынықтыру және спорт мамандығының 2 курс студенті Саида Капсалихова +78 келі салмақта күміс жүлдені, экономика және құқық факультеті 2 курс студенті Исатай Абаев +100 келі салмақта қола жүлдені қанжығасына байлады.

Студентіміз Шалқар Айдын чемпион атанды!

6 Май 2019 2

9 мамыр - Жеңіс күніне орай Орал каласында 21 шақырымдық марафон өтті. Марафонға Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті Дене шыныктыру жана спорт мамандығының 3 курс студенті Шалқар Айдын чемпион атанды. Жаттыктрушысы - рофессор Нұролла Мәмбетұлы.

«Жаc маман - 2017»

22 Апр 2017 8

Кеше Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде түлектерді жұмысқа орналастыру мақсатында «Жас маман – 2017» жәрмеңкесі ұйымдастырылды.