Инновациялық білім беру факультеті

Студентіміз Амангелді Бағытжан чемпион атанды!

Өскемен қаласында дзюдодан 23 жасқа дейінгі жастар арасында өткен Қазақстан Республикасының чемпионатында 66 келі салмақта Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті Дене шынықтыру және спорт мамандығының 2 курс студенті Амангелді Бағытжан чемпион болды.

Сондай-ақ дзюдодан ашық Қазақстан Республикасы чемпионатында дене шынықтыру және спорт мамандығының 2 курс студенті Саида Капсалихова +78 келі салмақта күміс жүлдені, экономика және құқық факультеті 2 курс студенті Исатай Абаев +100 келі салмақта қола жүлдені қанжығасына байлады.

Университет Самбо командасы биік тұғырда.

3 Июн 2019

Ақтөбе қаласында 21-25 мамыр аралығында өткен Х жазғы универсиадасында спорттық Самбодан университет құрама командасы  жоғары жетістікке қол жеткізді.

Жүзуден семинар болып өтті

3 Июн 2019

Атырау аймақтық дене тәрбиесі және спортты дамыту орталығы мен университетіміз бірігіп Атырау облысының мектептерінің дене шынықтыру пәнінің 50 оқытушысына «Жазғы сауықтыру науқаны кезеңінде балдарды жүзуге үйрету» тақырыбында оқу – әдістемелік семинар өткізді.

Студентіміз Шалқар Айдын чемпион атанды!

6 Май 2019 25

9 мамыр - Жеңіс күніне орай Орал каласында 21 шақырымдық марафон өтті. Марафонға Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті Дене шыныктыру жана спорт мамандығының 3 курс студенті Шалқар Айдын чемпион атанды. Жаттыктрушысы - рофессор Нұролла Мәмбетұлы.