АТЫРАУ ОБЛЫСЫ ҚАЗАҚСТАН ХАЛҚЫ АССАМБЛЕЯСЫ ҒЫЛЫМИ-САРАПТАМАЛЫҚ ТОБЫНЫҢ МӘЖІЛІСІ ӨТТІ

22 сәуірде Х. Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде Атырау облысы Қазақстан халқы Ассамблеясы ғылыми-сараптамалық тобының мәжілісі өтті.

Онда Қазақстан Республикасы Президентін сайлауы кезеңіндегі қоғамдағы тұрақтылық пен бірлікті сақтаудың маңызыдылығы туралы мәселе талқыланды.
Мәжілісті Ғылыми-сараптамалық тобы төрағасының орынбасары, ҚХА институты директоры Ж.Ү. Қыдыралина жүргізді. Жиында сөз алған өңірдегі жоғарғы оқу орындарының профессорлік-оқытушылық құрамының өкілдерінен тұратын ғылыми-сараптамалық топ мүшелері Тыныбаева Б.Қ., ҚұлжановД.О., Бердіғожин Л.Б., Садыкова Л.К., Хасанова Ж.С., Ығылова А.Қ. кезектен тыс өтетін президенттік сайлауынан қазақстандық халқы қоғам мен мемлекеттің барлық салалардағы даму реформалары жалғастыратынын,  азаматтардың әл-ауқатын арттыру және Қазақстанның өркендеуі жолындағы өзгерістерді үміт күтетінін атап өтті.