ҚАЗАҚСТАН ХАЛҚЫ АССАМБЛЕЯСЫНЫНЫҢ АЛҒЫС ХАТЫ

24 қыркүйекте Нұр-Сұлтан қаласында Л.Н. Гумилев атындағы Еуразия ұлттық университетінде Қазақстан халқы Ассамблеясы кафедралары Республикалық қауымдастығының кеңейтілген мәжілісі өтті. Жыинда еліміздегі ҚХА кафедраларының Мемлекет басшысы Қ.К. Тоқаевтың халыққа Жолдауын түсіндіруге қатысуы туралы мәселелер талқыланды. Шараға республиканың жоғары оқу орындары ҚХА кафедралары мен орталықтарының өкілдері, Қазақстан Республикасы Президент Әкімшілігінің, Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің жаупты тұлғалары қатысты. Пленарлық отырыста Қазақстан халқы Ассамблеясы Төрағасының орынбасары Ж.Қ. Түймебаев, Қазақстан халқы Ассамблеясы кафедралары Республикалық қауымдастығының төрағасы, ҚХА Кеңесінің мүшесі, экономика ғылымдарының докторы А.А. Башмаков өз баяндамаларында ҚХА құрылымдарына жүктелген жаңа міндеттерімен таныстырды.

Мәжілісте үш облыстарының Қазақстан халқы Ассамблеясы кафедралары мен орталықтарының басшыларына алғыс хаттар табысталды. Солардың қатарында Х. Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті Қазақстан халқы Ассамблеясы Ғылыми-зерттеу институтының директоры, тарих ғылымдарының докторы, профессор Жанна Үркінбайқызы Қыдыралина Қазақстан халқы Ассамблеясы Төрағасының орынбасары-Қазақстан Республикасы Президенті Әкімшілігі Қазақстан халқы Ассамблеясы Хатшылығының меңгерушісі, филология ғылымдарының докторы, профессор Ж. Қ. Түймебаевтың қолынан алғыс хатпен марапатталды.

АТЫРАУ ОБЛЫСЫ ҚАЗАҚСТАН ХАЛҚЫ АССАМБЛЕЯСЫ ҒЫЛЫМИ-САРАПТАМАЛЫҚ ТОБЫНЫҢ МӘЖІЛІСІ ӨТТІ

23 Апр 2019 589

22 сәуірде Х. Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде Атырау облысы Қазақстан халқы Ассамблеясы ғылыми-сараптамалық тобының мәжілісі өтті.