Түлектермен өткен онлайн кездесу

Ақпан  айында Құзыреттілік, қайта даярлау және мансапты жоспарлау кеңсесі Zoom платформасында мемлекеттік грант арқылы оқуға түскен, оның ішінде ауылдық квота және «Серпін» бағдарламасы бойынша бітіретін түлектерге кездесу ұйымдастырды.

Кездесудің мақсаты - бітіруші түлектерді жұмыспен өтеу шарттарымен, ҚР Үкіметінің 30.03.2012ж. №390 қаулысына енгізілген өзгерістермен таныстыру. Онлайн кездесуге барлығы 179 түлек қатысты. Атап айтқанда, Инновациялық білім беру факультеті бойынша - 25, Жаратылыстану және ауылшаруашылық ғылымдары факультеті бойынша - 50, Физика, математика және ақпараттық технологиялар факультеті бойынша - 35 , Көптілді білім беру факультеті бойынша - 48, Экономика және құқық факультеті бойынша -3, Гуманитарлық ғылымдар және өнер факультеті бойынша – 18 түлек жолдаған сауалдарына нақты жауап алды. Толғандырған сұрақтар жауаптарын нақтылау үшін Қаржы орталығына жолданып, байланыс телефондарын ұсынды.

Маңыздылығы жоғары болған кездесу қатысушы түлектер үшін пайдалы ақпараттарға толы болды. Ұйымдастырушылар тарапына алғыс жарияланып, шынайы тілектерін жеткізді.