Студенттер арасында ашық турнир өтті

Спорт саласында ойындардың тек физикалық тұрғыдан мықты болуға емес, сонымен қатар интеллектуалды дамуға бағытталған түрлері бар.

Осы орайда Халықаралық Студенттік спорт күніне орай Жастар саясаты департаменті, Дене шынықтыру кафедрасы және спорт клубының ұйымдастыруымен тоғызқұмалақ пен шахмат ойындарынан 2 жатақханада студенттер арасында ашық турнир өтті.

Мақсаты - салауатты өмір салтын насихаттау, интеллектуалды дамуға жол ашу.

Төреші ретінде тоғызқұмалақтан облыстық аға жаттықтырушы, жоғары дәрежелі төреші Құрманбай Ашедов, шахмат бойынша облыс бойынша аға жаттықтырушы, ұлттық дәрежедегі төреші Сабырбай Гайсин қатысып, жеңімпаздарды анықтады.

Тоғызқұмалақ турниры бойынша 1 дәрежелі дипломмен Физика мамандығының 3 курс студенті Абдуррахман Бақтыгереев марапатталса, Информатика мамандығының 3 курс студенті Мурат Уалитханов 2 орынға ие болды.

Шахмат турнирынан жүлделі 1 орын иесі Дене шынықтыру және спорт мамандығының 3 курс студенті Ислам Айтжанов атанса, аталған мамандық бойынша 4 курс студенті Айдар Сатжанов 2 орын иеленді. Дәстүрлі музыка өнерінің 3 курс студенті Райымбек Лекеров 3 орынмен марапатталды.

Жарыс соңында  жеңімпаздардың пікірін білдіріп, спорт күнімен құттықтады.