Жайлы жатақхана жан жадыратады

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау университетінде  барлық талаптарға сай келетін 3 студенттер үйі бар.

Студенттер үшін  жатақханаларда тұруға, оқуға және демалуға барлық жағдай жасалған.

Атап айтар болсақ, қазіргі кезде қажет болатын сымсыз WI-FI ғаламтор желісіне қолжетімділік бар.

Сонымен қатар, жатақханаларда оқу үшін арнайы оқу залдары мен компьютерлік сыныптар жасақталған.

Әртүрлі іс-шараларды өткізуге арналған Мәжіліс залы да бар.

Және де студенттерге қолайлы болу үшін, азық-түлік дүкендері, асхана, бірнеше дәмханалар, телефон шоттарын толтыру терминалдары, көшірме орталықтары да жақын жерде орналасқан.

Университет барлық жатақхана қажет етушілерді орынмен қамтамасыз етуге тырысады.

Айта кетейік, жатақханаға орналастыру туралы барлық сұрақтар бойынша факультеттерден мәліметтер ала аласыздар.

Студенттік үйлерге орналастыру жыл сайын 25-ші тамыздан басталады.

Сіздерді әрбір студенттер үйінде жылы атмосфера мен жылы қоныс күтетін болады, келіңіздер!