Атырау университетінде әдістемелік декада жалғасуда

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде әдістемелік декада онкүндігі жалғасуда.

Әдістемелік декада шеңберінде қаңтар айының 16 мен 17 күндері Атырау университетінің Жаратылыстану және ауылшаруашылығы ғылымдары және Физика, математика және ақпараттық технологиялар факультеттерінің әдістемелік күндері болып өтті. Осы бағдарламалар аясында факультеттерде ашық сабақтар қойылып және баяндамалар жасалынып, сонымен қатар озық әдістемелік жұмыстардың көрмесі, студенттердің білім алу деңгейін арттыруға арналған шеберлік кластары мен презентациялар өткізілді. Химия және экология кафедрасының оқытушысы А.Қаршағұлова химия мамандығының 3 курс студенттері үшін «Галоген тұқымдастар» тақырыбына ашық сабақ өткізсе, биология және ауылшаруашылығы пәндері кафедрасының оқытушылары М.Махамбетов пен Ж.Қадашевалар «Тиімді табиғатты пайдалу модулі»  атты презентацияларын өткізді. Физика және техникалық пәндер кафедрасының профессоры, п.ғ.к., Б.Абықанова мен магистр, оқытушы Г.Мырзагерейқызы «Геометриялық оптика тарауын компьютерде модельдеу» атты ашық сабағын көрсетсе, Информатика кафедрасының магистрі, аға оқытушы А.Есекенова «Видеороликтерді оқу үдерісіне қолданудың ерекшеліктері мен әдістері» атты және Ақпараттық жүйелер және есептеу техникасы кафедрасының магистрі, аға оқытушы М.Сладкова «Тестілер жасау үшін бағдарлама» атты ашық сабақтарының презентацияларын өткізді.
Бүгін, 18 қаңтарда, әдістемелік декада көптілді білім беру факультетінде  жалғасып, студенттерге көптілді оқыту бойынша атқарылған жұмыстар және арнайы жобалар ұсынылатын болады.

Облыстық олимпиададан бас жүлде

22 Окт 2018 4

5В050119 Шет тілі; екі шет тілі мамандығының 3 курс студенті   Мадлен – Нильда Ерсайнова  қазақ, орыс, ағылшын тілін жетік меңгерген жастардың арасындағы “Тілдарын” облыстық олимпиадасында бас жүлдені жеңіп алып, республикалық олимпиадаға жолдама алды.

Қайсарлық лирикасы

19 Окт 2018 31

Осындай атаумен Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті конференц-залында белгілі ақын, "Алаш" әдеби сыйлығының лауреаты Қойшығұл Жылқышиевтің 70 жылдық мерейтойына арналған жиын өтті.

"Табиғатты пайдалану экономикасы" пәнінен қонақ дәрісі өтті

18 Окт 2018 30

2018 жылдың 16 қазанында 5В050600  «Экономика»  мамандығының   4 курс студенттеріне Экономика кафедрасының ұйымдастыруымен «Табиғатты пайдалану экономикасы» пәнінен "Оңтүстік-Батыс мал шаруашылығы және өсімдік шаруашылығы ғылыми-зерттеу институты" ЖШС Атырау филиалының  ғылыми қызметкері, орман шаруашылығы инженері  Тимур Мусинмен "Қазақстанның биологиялық ресурстары, оларды қорғау және тиімді пайдалану мәселелері"  тақырыбында қонақ дәрісі өтті.

Елбасы Жолдауын студенттермен бірге талқылады

18 Окт 2018 40

2018 жылдың 18 қазан айында Инновациялық білім беру факультетінің 3 курс студенттеріне «Педагогика» кафедра-лабораториясының доценті, педагогика ғылымдарының кандидаты Сарсенова Нұрзила Сарсенқызы Елбасы Н.Ә.Назарбаевтың 2018 жылдың 5 қазан айында «ҚАЗАҚСТАНДЫҚТАРДЫҢ ӘЛ-АУҚАТЫНЫҢ ӨСУІ: ТАБЫС ПЕН ТҰРМЫС САПАСЫН АРТТЫРУ» атты жолдауын талқылады.

Италияндық опера әншісінің шеберлік сағаттары

18 Окт 2018 46

Халықаралық «Шақырылған профессор» жобасы бойынша Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің «Музыка және өнер» мамандығының студенттері опера өнерінің Отаны Италиядан шақырылған профессордан дәріс алуда.