Атырау университетінде әдістемелік декада жалғасуда

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде әдістемелік декада онкүндігі жалғасуда.

Әдістемелік декада шеңберінде қаңтар айының 16 мен 17 күндері Атырау университетінің Жаратылыстану және ауылшаруашылығы ғылымдары және Физика, математика және ақпараттық технологиялар факультеттерінің әдістемелік күндері болып өтті. Осы бағдарламалар аясында факультеттерде ашық сабақтар қойылып және баяндамалар жасалынып, сонымен қатар озық әдістемелік жұмыстардың көрмесі, студенттердің білім алу деңгейін арттыруға арналған шеберлік кластары мен презентациялар өткізілді. Химия және экология кафедрасының оқытушысы А.Қаршағұлова химия мамандығының 3 курс студенттері үшін «Галоген тұқымдастар» тақырыбына ашық сабақ өткізсе, биология және ауылшаруашылығы пәндері кафедрасының оқытушылары М.Махамбетов пен Ж.Қадашевалар «Тиімді табиғатты пайдалу модулі»  атты презентацияларын өткізді. Физика және техникалық пәндер кафедрасының профессоры, п.ғ.к., Б.Абықанова мен магистр, оқытушы Г.Мырзагерейқызы «Геометриялық оптика тарауын компьютерде модельдеу» атты ашық сабағын көрсетсе, Информатика кафедрасының магистрі, аға оқытушы А.Есекенова «Видеороликтерді оқу үдерісіне қолданудың ерекшеліктері мен әдістері» атты және Ақпараттық жүйелер және есептеу техникасы кафедрасының магистрі, аға оқытушы М.Сладкова «Тестілер жасау үшін бағдарлама» атты ашық сабақтарының презентацияларын өткізді.
Бүгін, 18 қаңтарда, әдістемелік декада көптілді білім беру факультетінде  жалғасып, студенттерге көптілді оқыту бойынша атқарылған жұмыстар және арнайы жобалар ұсынылатын болады.

Жеңімпаз жерлестеріміз елге оралды

1 Авг 2018 59

Осыған дейін хабарлағанымыздай, Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің студенттері Еламан Саясатов пен Әбіл Галиев Тайландта өткен Муай-тау спорт түрінен студенттер арасындағы әлем чемпионатында өнер көрсетіп, 1 алтын, 1 қола медальды қанжығаларына байлаған еді.

Жерлесіміз жеңіс тұғырында

30 Июл 2018 43

Тайланд елінде шілденің 22-27 аралығында Муай-Тай спорт түрінен студенттер арасындағы әлем чемпионаты өткен болатын.

Талапкерлерді оқуға шақырамыз!

24 Июл 2018 309

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті 2018-2019 оқу жылына талапкерлерді оқуға шақырады. Еліміздің жетекші жоғары оқу орындарының бірі де бірегейі саналатын Атырау мемлекеттік университетінде жаңа мамандықтар ашылып жатырғандығын назарларыңызға саламыз.

Келешегі бар ынтымақтастықты дамыту жолында

19 Июл 2018 107

16 шілдеде Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде Француз Республикасы және Қазақстан Республикасының төтенше және өкілетті елшісі - жоғары мәртебелі Филипп Мартинэ мырзамен және де басқа да ресми тұлғалар мен француз қонақтары, сонымен қатар экономикалық ынтымақтастық жөніндегі қорғаныс Бизнес Франс" өкілдері «Іскерлік және сауда-экономикалық ынтымақтастықты белгілеу» мақсатында кездесу өтті.

Университет курсанттары әскери ант қабылдады

12 Июл 2018 215

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті әскери кафедрасының тұңғыш курсанттары Отанға, елге және Президентке адал қызмет ететіндері туралы әскери ант қабылдады.