Атырау университетінде әдістемелік декада жалғасуда

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде әдістемелік декада онкүндігі жалғасуда.

Әдістемелік декада шеңберінде қаңтар айының 16 мен 17 күндері Атырау университетінің Жаратылыстану және ауылшаруашылығы ғылымдары және Физика, математика және ақпараттық технологиялар факультеттерінің әдістемелік күндері болып өтті. Осы бағдарламалар аясында факультеттерде ашық сабақтар қойылып және баяндамалар жасалынып, сонымен қатар озық әдістемелік жұмыстардың көрмесі, студенттердің білім алу деңгейін арттыруға арналған шеберлік кластары мен презентациялар өткізілді. Химия және экология кафедрасының оқытушысы А.Қаршағұлова химия мамандығының 3 курс студенттері үшін «Галоген тұқымдастар» тақырыбына ашық сабақ өткізсе, биология және ауылшаруашылығы пәндері кафедрасының оқытушылары М.Махамбетов пен Ж.Қадашевалар «Тиімді табиғатты пайдалу модулі»  атты презентацияларын өткізді. Физика және техникалық пәндер кафедрасының профессоры, п.ғ.к., Б.Абықанова мен магистр, оқытушы Г.Мырзагерейқызы «Геометриялық оптика тарауын компьютерде модельдеу» атты ашық сабағын көрсетсе, Информатика кафедрасының магистрі, аға оқытушы А.Есекенова «Видеороликтерді оқу үдерісіне қолданудың ерекшеліктері мен әдістері» атты және Ақпараттық жүйелер және есептеу техникасы кафедрасының магистрі, аға оқытушы М.Сладкова «Тестілер жасау үшін бағдарлама» атты ашық сабақтарының презентацияларын өткізді.
Бүгін, 18 қаңтарда, әдістемелік декада көптілді білім беру факультетінде  жалғасып, студенттерге көптілді оқыту бойынша атқарылған жұмыстар және арнайы жобалар ұсынылатын болады.

«Тұлғалар аллеясы» салтанатты түрде ашылды

19 Апр 2019 22

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президенті - Елбасы Н.Ә.Назарбаевтың «Болашаққа бағдар: рухани жаңғыру» бағдарламалық мақаласы аясында еліміздің дамуына үлес қосып, білім, ғылым, мәдениет және өнер саласында айрықша із қалдырған Атырау өңірінің біртуар азаматтарына арналған «Тұлғалар аллеясының» салтанатты ашылу рәсімі өтті.

18 Апр 2019 37

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде «Президенттік басқару жүйесінің теориясы мен практикасы және Қазақстандағы Президенттік сайлау» тақырыбында  конференция өтті.

Профессор Бақыт Барсайдың 70 жасқа толуына орай ғылыми-әдістемелік конференция

17 Апр 2019 71

2019 жылы 12 сәуір күні Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде ардагер ұстаз, ғалым,  пед.ғ.д., профессор Барсай Бақыт Телжанқызының мерейлі 70 жасқа толуына арналған «Білім беру мазмұнын жаңарту жағдайында педагогикалық кадрларды кәсіби даярлау: құзыреттілік, технология, инновация» атты республикалық  ғылыми-әдістемелік конференция өтті.

ЖАҢА КІТАПТАРДЫҢ ТҰСАУКЕСЕРІ ӨТТІ

17 Апр 2019 65

Бүгін,17 сәуірде университеттің Ғылыми кеңес залында «Болашаққа бағдар: рухани жаңғыру» бағдарламасы аясында «Туған жер» және «Қазақ тіліндегі 100 жаңа оқулық» жобалары төңірегіндегі жаңа басылымдармен таныстыруға арналған дөңгелек үстел өткізілді.

Кезектен тыс президент сайлауы жөнінде дөңгелек үстел

17 Апр 2019 50

Кеше Атырау өңірлік «Рухани жаңғыру» жобалық кеңсесінің сарапшылар кеңесінің қатысуымен кезектен тыс президент сайлауы жөнінде дөңгелек үстел өтті.