Атырау университетінде әдістемелік декада жалғасуда

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде әдістемелік декада онкүндігі жалғасуда.

Әдістемелік декада шеңберінде қаңтар айының 16 мен 17 күндері Атырау университетінің Жаратылыстану және ауылшаруашылығы ғылымдары және Физика, математика және ақпараттық технологиялар факультеттерінің әдістемелік күндері болып өтті. Осы бағдарламалар аясында факультеттерде ашық сабақтар қойылып және баяндамалар жасалынып, сонымен қатар озық әдістемелік жұмыстардың көрмесі, студенттердің білім алу деңгейін арттыруға арналған шеберлік кластары мен презентациялар өткізілді. Химия және экология кафедрасының оқытушысы А.Қаршағұлова химия мамандығының 3 курс студенттері үшін «Галоген тұқымдастар» тақырыбына ашық сабақ өткізсе, биология және ауылшаруашылығы пәндері кафедрасының оқытушылары М.Махамбетов пен Ж.Қадашевалар «Тиімді табиғатты пайдалу модулі»  атты презентацияларын өткізді. Физика және техникалық пәндер кафедрасының профессоры, п.ғ.к., Б.Абықанова мен магистр, оқытушы Г.Мырзагерейқызы «Геометриялық оптика тарауын компьютерде модельдеу» атты ашық сабағын көрсетсе, Информатика кафедрасының магистрі, аға оқытушы А.Есекенова «Видеороликтерді оқу үдерісіне қолданудың ерекшеліктері мен әдістері» атты және Ақпараттық жүйелер және есептеу техникасы кафедрасының магистрі, аға оқытушы М.Сладкова «Тестілер жасау үшін бағдарлама» атты ашық сабақтарының презентацияларын өткізді.
Бүгін, 18 қаңтарда, әдістемелік декада көптілді білім беру факультетінде  жалғасып, студенттерге көптілді оқыту бойынша атқарылған жұмыстар және арнайы жобалар ұсынылатын болады.

"Kids University" балалар лагері ашылды

17 Июн 2019 10

Жазғы маусымның басталуына орай, лагерь алғашқы кезеңге 3 маусымнан бастап демалушыларды қабылдады. 10 күнге арналған жазғы лагерьге каникулдарын тиімді өткізуге келген 25 оқушы қатысты.Балалардың алғашқы күні салтанатты түрде студенттік билет алып, лагерьмен танысумен басталды.

Табысқа жету жолы

10 Июн 2019 100

Х. Досмұхамедов атындағы АтМУ студенттердің өзін – өзі басқару апталығы аясында студенттерге Корпоративті оқыту орталығының директоры Сұлтанова Зумрат Ғабитқызы«Табысқа жету жолы» атты тренингін өткізген еді.

Нұр-Сұлтан қаласындағы Қазақстан халқы Ассамблеясының форумы

4 Июн 2019 65

2019 ж. 29-31 мамыр аралығында ел астанасында Қазақстандағы кеңес кезіндегі жаппай саяси қуғын-сүргін және ашаршылық құрбандарын еске алу күніне арналған Қазақстан халқы Ассамблеясының X Халықаралық форумы өтті.

Жүзуден семинар болып өтті

3 Июн 2019 105

Атырау аймақтық дене тәрбиесі және спортты дамыту орталығы мен университетіміз бірігіп Атырау облысының мектептерінің дене шынықтыру пәнінің 50 оқытушысына «Жазғы сауықтыру науқаны кезеңінде балдарды жүзуге үйрету» тақырыбында оқу – әдістемелік семинар өткізді.

Университет Самбо командасы биік тұғырда

3 Июн 2019 39

Ақтөбе қаласында 21-25 мамыр аралығында өткен Х жазғы универсиадасында спорттық Самбодан университет құрама командасы  жоғары жетістікке қол жеткізді.