Атырау университетінде әдістемелік декада жалғасуда

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде әдістемелік декада онкүндігі жалғасуда.

Әдістемелік декада шеңберінде қаңтар айының 16 мен 17 күндері Атырау университетінің Жаратылыстану және ауылшаруашылығы ғылымдары және Физика, математика және ақпараттық технологиялар факультеттерінің әдістемелік күндері болып өтті. Осы бағдарламалар аясында факультеттерде ашық сабақтар қойылып және баяндамалар жасалынып, сонымен қатар озық әдістемелік жұмыстардың көрмесі, студенттердің білім алу деңгейін арттыруға арналған шеберлік кластары мен презентациялар өткізілді. Химия және экология кафедрасының оқытушысы А.Қаршағұлова химия мамандығының 3 курс студенттері үшін «Галоген тұқымдастар» тақырыбына ашық сабақ өткізсе, биология және ауылшаруашылығы пәндері кафедрасының оқытушылары М.Махамбетов пен Ж.Қадашевалар «Тиімді табиғатты пайдалу модулі»  атты презентацияларын өткізді. Физика және техникалық пәндер кафедрасының профессоры, п.ғ.к., Б.Абықанова мен магистр, оқытушы Г.Мырзагерейқызы «Геометриялық оптика тарауын компьютерде модельдеу» атты ашық сабағын көрсетсе, Информатика кафедрасының магистрі, аға оқытушы А.Есекенова «Видеороликтерді оқу үдерісіне қолданудың ерекшеліктері мен әдістері» атты және Ақпараттық жүйелер және есептеу техникасы кафедрасының магистрі, аға оқытушы М.Сладкова «Тестілер жасау үшін бағдарлама» атты ашық сабақтарының презентацияларын өткізді.
Бүгін, 18 қаңтарда, әдістемелік декада көптілді білім беру факультетінде  жалғасып, студенттерге көптілді оқыту бойынша атқарылған жұмыстар және арнайы жобалар ұсынылатын болады.

Ғажайып оқулықтар

20 Июн 2018 27

«Жаңа гуманитарлық білім. Қазақ тіліндегі 100 жаңа оқулық» жобасы аясында мемлекеттік тілге аударылған оқулықты қазақстан және дүние жүзі тарихы  мен әлеуметтік-гуманитарлық пәндер кафедраларының оқытушыларының қатысуымен  талқыланды.

Жаңа оқулық - жақсы тарту

19 Июн 2018 43

«Жаңа гуманитарлық білім. Қазақ тіліндегі 100 жаңа оқулық» жобасы аясында мемлекеттік тілге аударылған алғашқы 17 кітапты талқылауға арналған шараның үшінші күнінде экономика саласы бойынша оқулықтар талқыланды.

Кеңес отырысындағы өзекті талқылау

19 Июн 2018 38

Атырау мемлекеттік университетінде білікті педагогтар Атырау облысы жалпы орта білім беретін ұйымдарында «Назарбаев зияткерлік мектептері» ДББҰ тәжірибесін тарату жөніндегі үйлестіру кеңесі отырысында бас қосты.

ТӘЖІРИБЕНІ ЖЕТІЛДІРУДІҢ ТИІМДІ ЖОЛЫ

19 Июн 2018 58

19 маусым күні өткен «Іс-әрекеттегі зерттеу: тәжірибені жетілдірудің тиімді жолы» тақырыбындағы педагогтардың ІІ аймақтық форумның ұйымдастырылуына мұрындық болған Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті мен Атырау қаласындағы педагогикалық шеберлік орталығы болатын.

«Төртінші индустриялық революция» атты кітабы талқыланды

18 Июн 2018 30

Физика-математика және ақпараттық технологиялар факультетінде «Жаңа гуманитарлық білім. Қазақ тіліндегі 100 жаңа оқулық» жобасы аясында мемлекеттік тілге аударылған алғашқы 17 кітапты талқылауға арналған шараның жалғасы ретінде информатика және бағдарламалық инженерия кафедрасы оқытушыларының қатысумен Клаус Шваб «Төртінші индустриялық революция» атты оқулығы талқыланды.