Университет және мектеп арасындағы байланыс

Атырау университетінде жалпы білім беретін мектептермен тығыз әдістемелік байланыстар орнатылған.

Осы орайда 18 қаңтарда гуманитарлық ғылымдар және шетел тілдері  факультетінің шетел тілін оқыту әдістемесі кафедрасының оқытушылары  Атырау қаласы мектептеріне мектеп мұғалімдеріне  “Modernization of Foreign Language  Teaching ” тақырыбында оқу-әдістемелік семинар ұйымдастырды. Аталмыш семинар жұмысына факультет оқытушыларымен қатар Атырау қаласының № 17, №2, №34, №13, Қ.Дүтбаева атындағы Атырау гуманитарлық колледжі, Каспий өңірінің қазіргі заманғы колледжі, №6 балабақша  мұғалімдері де қатынасты. Семинарда қазіргі заман талаптарына сай шетел тілін оқыту әдістемесінің негізгі мәселелері талқыланып,  жаңа оқу-әдістемелік құралдары таныстырылды.

Ғажайып оқулықтар

20 Июн 2018 19

«Жаңа гуманитарлық білім. Қазақ тіліндегі 100 жаңа оқулық» жобасы аясында мемлекеттік тілге аударылған оқулықты қазақстан және дүние жүзі тарихы  мен әлеуметтік-гуманитарлық пәндер кафедраларының оқытушыларының қатысуымен  талқыланды.

Жаңа оқулық - жақсы тарту

19 Июн 2018 38

«Жаңа гуманитарлық білім. Қазақ тіліндегі 100 жаңа оқулық» жобасы аясында мемлекеттік тілге аударылған алғашқы 17 кітапты талқылауға арналған шараның үшінші күнінде экономика саласы бойынша оқулықтар талқыланды.

Кеңес отырысындағы өзекті талқылау

19 Июн 2018 31

Атырау мемлекеттік университетінде білікті педагогтар Атырау облысы жалпы орта білім беретін ұйымдарында «Назарбаев зияткерлік мектептері» ДББҰ тәжірибесін тарату жөніндегі үйлестіру кеңесі отырысында бас қосты.

ТӘЖІРИБЕНІ ЖЕТІЛДІРУДІҢ ТИІМДІ ЖОЛЫ

19 Июн 2018 56

19 маусым күні өткен «Іс-әрекеттегі зерттеу: тәжірибені жетілдірудің тиімді жолы» тақырыбындағы педагогтардың ІІ аймақтық форумның ұйымдастырылуына мұрындық болған Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті мен Атырау қаласындағы педагогикалық шеберлік орталығы болатын.

«Төртінші индустриялық революция» атты кітабы талқыланды

18 Июн 2018 25

Физика-математика және ақпараттық технологиялар факультетінде «Жаңа гуманитарлық білім. Қазақ тіліндегі 100 жаңа оқулық» жобасы аясында мемлекеттік тілге аударылған алғашқы 17 кітапты талқылауға арналған шараның жалғасы ретінде информатика және бағдарламалық инженерия кафедрасы оқытушыларының қатысумен Клаус Шваб «Төртінші индустриялық революция» атты оқулығы талқыланды.