Университет және мектеп арасындағы байланыс

Атырау университетінде жалпы білім беретін мектептермен тығыз әдістемелік байланыстар орнатылған.

Осы орайда 18 қаңтарда гуманитарлық ғылымдар және шетел тілдері  факультетінің шетел тілін оқыту әдістемесі кафедрасының оқытушылары  Атырау қаласы мектептеріне мектеп мұғалімдеріне  “Modernization of Foreign Language  Teaching ” тақырыбында оқу-әдістемелік семинар ұйымдастырды. Аталмыш семинар жұмысына факультет оқытушыларымен қатар Атырау қаласының № 17, №2, №34, №13, Қ.Дүтбаева атындағы Атырау гуманитарлық колледжі, Каспий өңірінің қазіргі заманғы колледжі, №6 балабақша  мұғалімдері де қатынасты. Семинарда қазіргі заман талаптарына сай шетел тілін оқыту әдістемесінің негізгі мәселелері талқыланып,  жаңа оқу-әдістемелік құралдары таныстырылды.

«Ұлттық құндылықтар, ұлттық мақтанышымыз»

11 Окт 2018 41

2018 жылдың 10 қазан күні Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің №4 оқу ғимаратында орналасқан «Экономика және құқық» факультеті экономика кафедрасы мен ғылыми кітапхана  бірлесе отырып, «ISPACE» коворкинг орталағында Президент Н.Ә.Назарбаевтың «Болашаққа бағдар.

Жұмазия Ғазизқызы мерейлі 60 жаста!

11 Окт 2018 47

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің Көптілді білім беру факультетіне қарасты «Қазақ тілі мен әдебиеті» кафедрасының аға оқытушысы Жұмазия Ғазизқызы мерейлі 60 жасқа толды.

Бизнес-сұхбат

11 Окт 2018 24

28 қыркүйекте Атырау облысы бойынша «Даму» Кәсіпкерлікті дамыту Қоры аймақтық филиалында «Бизнес-Фитнес» жобасы аясында  ұйымдастырылған тәжірибелі кәсіпкер, «АлиДан Медикал» ЖШС директоры, «Республикалық Медициналық Академия»  ЖШС АФ директоры,  Атырау облысы бойынша «Қазақстан Стоматологиялық Ассоциациясы» төрағасы, профессор, Рhd доктор Тишбаев Құрал Мұратұлымен бизнес сұхбаттасу кеші өтті.

«Рухани жаңғыру» бағдарламасын іске асыру барысында өңірлік сарапшылар кеңесінің отырысы өтті

9 Окт 2018 47

8 қыркүйек күні  Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде "Рухани жаңғыру" бағдарламасын іске асыру бойынша өңірлік Сарапшылар Кеңесінің отырысы өтті.

Сұлулық әлемді құтқарады

8 Окт 2018 30

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің мәжіліс залында «Әлемдік дағдарыстағы суретшілердің ролі және одан шығу жолдары » тақырыбындағы симпозиум болып өтті.