Университет және мектеп арасындағы байланыс

Атырау университетінде жалпы білім беретін мектептермен тығыз әдістемелік байланыстар орнатылған.

Осы орайда 18 қаңтарда гуманитарлық ғылымдар және шетел тілдері  факультетінің шетел тілін оқыту әдістемесі кафедрасының оқытушылары  Атырау қаласы мектептеріне мектеп мұғалімдеріне  “Modernization of Foreign Language  Teaching ” тақырыбында оқу-әдістемелік семинар ұйымдастырды. Аталмыш семинар жұмысына факультет оқытушыларымен қатар Атырау қаласының № 17, №2, №34, №13, Қ.Дүтбаева атындағы Атырау гуманитарлық колледжі, Каспий өңірінің қазіргі заманғы колледжі, №6 балабақша  мұғалімдері де қатынасты. Семинарда қазіргі заман талаптарына сай шетел тілін оқыту әдістемесінің негізгі мәселелері талқыланып,  жаңа оқу-әдістемелік құралдары таныстырылды.

АтМу студенттері университеттің проректорлары дайындаған тағамдардан дәм татты

18 Окт 2019 75

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің проректорлары №3 жатақхананың асханасында кешкі ас дайындады.

Айсұлу Тәжіғалиқызы мерейлі 70 жаста

18 Окт 2019 42

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің Иран орталығында университетіміздің қазақ тілі мен әдебиеті кафедрасының профессоры, ұстаз Айсұлу Тәжіғалиқызының 70 жас мерей тойына арналған жиын өтті.

Ақбаянды жеңісімен құттықтаймыз!

18 Окт 2019 41

Атырауда Жұмекен Нәжімеденов атындағы көркемсөз оқу шеберлерінің республикалық сайысы өтті.

«Бейне стандарттары әлемдік аренаны қалыптастырады»

18 Окт 2019 28

14 қазан күні  Университеттің 70 жылдығын қарсы алуға арналған 70 қадам бағдарламасы аясында Стандарттау күніне арналған «Бейне стандарттары әлемдік аренаны қалыптастырады» тақырыбындағы  физика, математика және ақпараттық технологиялар факультеті, физика және техникалық пәндер кафедрасының ұйымдастыруымен  дөңгелек үстел болып өтті.

Сыбайлас жемқорлыққа қарсы кездесу өтті

18 Окт 2019 40

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде "Рухани жаңғыру" бағдарламасы аясында Атырау облыстық Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігінің (Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызмет) жанынан құрылған Республикалық Арнайы мониторинг топтың мүшелерімен  кездесу өтті.