Университет және мектеп арасындағы байланыс

Атырау университетінде жалпы білім беретін мектептермен тығыз әдістемелік байланыстар орнатылған.

Осы орайда 18 қаңтарда гуманитарлық ғылымдар және шетел тілдері  факультетінің шетел тілін оқыту әдістемесі кафедрасының оқытушылары  Атырау қаласы мектептеріне мектеп мұғалімдеріне  “Modernization of Foreign Language  Teaching ” тақырыбында оқу-әдістемелік семинар ұйымдастырды. Аталмыш семинар жұмысына факультет оқытушыларымен қатар Атырау қаласының № 17, №2, №34, №13, Қ.Дүтбаева атындағы Атырау гуманитарлық колледжі, Каспий өңірінің қазіргі заманғы колледжі, №6 балабақша  мұғалімдері де қатынасты. Семинарда қазіргі заман талаптарына сай шетел тілін оқыту әдістемесінің негізгі мәселелері талқыланып,  жаңа оқу-әдістемелік құралдары таныстырылды.

Поэзияға толы сәт

3 Апр 2020 70

"70 жылдыққа 70 тұлғамен кездесу" жобасы аясында кезекті онлайн форматта университетіміздегі "Ақтаңгер" ақындар клубының бастамасымен ҚР Жазушылар Одағы басқарма төрағасының орынбасары, белгілі ақын Бақыт Беделханмен ашық әңгіме өтті.

"FunTIME ONLINE" тартысты ойлар мекені!

3 Апр 2020 58

Короновирус індетінің алдын-алу мақсатында біз жұмысымызды қашықтықта отырып - ақ ұйымдастыра аламыз.Осы орайда ой - танымдық іс шаралар өз жұмысын онлайн форматта жалғастыруда.

Жатақханадағы жай-күй жан жадыратады

3 Апр 2020 55

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетіндегі қашықтықтан оқыту үдерісі студенттердің білім алуына оң ықпалын тигізіп келеді. Осы орайда,  елімізде орын алған келеңсіз індеттің алдын-алу мақсатында алыс мекенде тұратын студенттер қорғаныс мақсатында жатақханада қалған болатын.

Ғылыми кеңес онлайн форматта өтті

2 Апр 2020 54

Бүгін  Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті Ғылыми кеңесінің кезекті мәжілісі еліміздегі эпидемиялогиялық жағдайға байланысты онлайн форматта өткізілді.

ШҰҒЫЛ ЖЕТКІЗУ ҚЫЗМЕТІ ҰЙЫМДАСТЫРЫЛДЫ

2 Апр 2020 39

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде университет ұжымына қолдау көрсету мақсатында зейнеткерлер мен әлеуметтік жағдайы төмен отбасыларға шұғыл қажет болатын дәрі-дәрмектер мен бірінші кезекте қажетті азық-түліктерді үйге шұғыл жеткізу қызметі ұйымдастырылды.