Университет және мектеп арасындағы байланыс

Атырау университетінде жалпы білім беретін мектептермен тығыз әдістемелік байланыстар орнатылған.

Осы орайда 18 қаңтарда гуманитарлық ғылымдар және шетел тілдері  факультетінің шетел тілін оқыту әдістемесі кафедрасының оқытушылары  Атырау қаласы мектептеріне мектеп мұғалімдеріне  “Modernization of Foreign Language  Teaching ” тақырыбында оқу-әдістемелік семинар ұйымдастырды. Аталмыш семинар жұмысына факультет оқытушыларымен қатар Атырау қаласының № 17, №2, №34, №13, Қ.Дүтбаева атындағы Атырау гуманитарлық колледжі, Каспий өңірінің қазіргі заманғы колледжі, №6 балабақша  мұғалімдері де қатынасты. Семинарда қазіргі заман талаптарына сай шетел тілін оқыту әдістемесінің негізгі мәселелері талқыланып,  жаңа оқу-әдістемелік құралдары таныстырылды.