«Жастар жылы» аясында жастар марапатталды

Бүгін «Қазақстанның жоғары оқу орындарының студенттері арасында сайлау құқығы  мен сайлау процесі мәселелері бойынша ұлттық викторинаға» қатысқан Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік студенттерін марапаттау рәсімі өтті.

Аталмыш викторина ағымдағы жылдың маусым айында ҚР Орталық сайлау комиссиясы Демократияны, парламентаризмді дамыту және ТМД Парламентаралық Ассамблеясына қатысушы мемлекеттер азаматтарының сайлау құқықтарын сақтау мониторингінің халықаралық институтымен бірлесіп өткізген болатын.

«Жастар жылы» аясында өткізілген іс-шараның мақсаты жас сайлаушылардың электораттық-құқықтық мәдениетін арттыру болып табылады. Осыған орай, біздің университетімізден қатысқан белсенді студенттер: Бектұрғанұлы Диас, Тілеген Әлия, Аманжолова Марина, Тайырова Гүлдана, Өтегенова Мөлдір, Гүйсенов Равил, Мұрат Айман, Пангереев Сұлтанбек марапатталды.