Ұлттық баскетбол студенттік лигасының "Емтихан - 2019" финалдық кезеңіне қатысады

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің баскетбол командасы 9-14 сәуір аралығында еліміздің астанасы - Нұр-сұлтан қаласында өткен "Емтихан - 2019" Ұлттық студенттік баскетбол лигасының финалдық кезеңіне қатысты.

Аталмыш жарысқа Қазақстанның жоғары оқу орындарының 16 ер, 8 әйел командалары қатысты. 9 сәуір күні бірінші ойында біздің студенттер Қарағанды мемлекеттік университетін 68:62, Еуразия мемлекеттік университетінің "Күлтегін" командасын 85:33 есебімен жеңіп, 11 сәуір күні "Д" тобында соңғы ойында Алматы Нархозының командасынан 77:53 ұпаймен алға шықты. 12 сәуір күні біздің студенттер 1/4 финалда ПМУ (Павлодар мемлекеттік университеті) командасын 83:46, 13 сәуір 1/2 финалда алматылық Әл-Фараби атындағы Қазақ ұлттық университетін 88: 82 есебімен жеңді. 14 сәуір күні НБСЛ "Емтихан" финалында біздің команда Қостанай қаласы Челябинск мемлекеттік университетінен күштірек болып, матч есебі 79: 59 бен аяқталды.

Біздің студент Нагимов Ильяс MVP-НБСЛ финалының ең пайдалы ойыншысы болып танылды.

Үздік жаттықтырушы болып біздің Төлеуов Рүстем Сергазиевич танылды.

Команда жаттықтырушысы-Төлеуов Рустем, команданың PR-менеджері Султангалиев Руслан.

Команда құрамы:

Балғымбаев Жангир-Менеджмент, 3 курс

Жунусов Ильяс-Менеджмент, 2 курс

Калиуллин Алмас-Стандарттау, сертификаттау және метрология, 1 курс

Нурдаш Ынтар-дене шынықтыру және спорт, 2 курс

Агзанбек Арнал-жаратылыстану және ауылшаруашылық ғылымдары факультеті, 4 курс

Нагимов Ильяс-Стандарттау, сертификаттау және метрология, 1 курс

Серік Аршынбек-Агрономия, 4 курс

Жуков Глеб-дене шынықтыру және спорт, 4 курс

Балашов Олег-физика, математика және ақпараттық технологиялар факультеті, 1 курс

Нургалиев Жалғас-жаратылыстану және ауыл шаруашылығы ғылымдары факультеті, 1 курс

Марат Әділхан-Қаржы, 1 курс

Ұлттық баскетбол студенттік лигасының екі дүркін чемпионы атанып, біздің студенттер Мәскеуде өтетін ISBC Кубогы Халықаралық студенттік турниріне жолдама алды.

Команда Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті басшылығы ректор Талтенов Абзал Ахатұлына бүкіл маусым бойы жан-жақты қолдау көрсеткені үшін алғыс білдіреді.