Студенттер спартакиадасы қорытындыланды

«Жастар жылына»  арналған Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің студенттер арасындағы факультет аралаық спартакиадасы өз мәресіне жетті.

Спартакиада 2019 жылдың 11 ақпан – 1 наурыз аралығында университеттің Спорттық мәдени кешені және бас оқу ғимаратының спорт залында өтті. Жарысқа күндізгі оқу бөлімінің студенттерінен жасақталған факультет құрама командалары қатысқан болатын.

І орынды 46 ұпаймен Инновациялық білім беру факультеті, ІІ орынды 36 ұпаймен Гуманитарлық ғылымдар және өнер факультеті, ІІІ орынды 32 ұпаймен Экономика және құқық факультеті, IV орынды 29 ұпаймен Жаратылыстану және ауылшаруашылық ғылымдары факультеті, V орынды 26 ұпаймен Физика, математика және ақпараттық технологиялар факультеті, VI орынды 20 ұпаймен Көптілді білім беру факультеті иеленді.