Теологтармен танымды кездесу

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде  «Атырау облысы Дін істері басқармасы» өкілдері келіп, университет  ұжымымен, студенттерімен кездесті.

Кездесуге дін  басқармасынан  арнайы теолог мамандар келіп, әңгіме жүргізді. Бұл жиынның мақсаты – студенттердің діни сауаттылығын арттыру, теріс діни ағымдардың жетегінде кетуден сақтануды,  сонымен қатар ислам діні мен дәстүрдің  тығыз байланысты екендігін ұғындыру. Кездесу студенттермен сұрақ-жауап және пікір алмасулармен жалғасын тауып, қазіргі діни ахуалдың тұрақты екендігін мәлімдеді.

«Болашағым өз қолымда!»

6 Дек 2019 12

Университетімізде «Болашағым өз қолымда!» тақырыбында жетім балалардың болашақта армандайтын мамандықтары бойынша бір күндік экскурсия өтті.

Спартакиада жеңімпаздары анықталды

5 Дек 2019 33

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің құрылғанына 70 жыл толуына орай студенттер арасында ұйымдастырылыған факультетаралық спартакиада өз мәресіне жетті.

Мен көшбасшымын!

4 Дек 2019 21

Осындай тақырыппен Нұр-Сұлтан қаласында интеллектуалды ойындар өтті.
Аталмыш сайыста университетіміздің қаржы және есеп кафедрасы студенттерінен құралған команда жүлделі II орынға ие болды.

Бас жүлде - Жәнияда!

3 Дек 2019 21

Қазақстан Республикасының Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігінің Атырау облысы бойынша департаментімен ұйымдастырылған "Ақынның қаламы-адалдық алаңы" атты жас ақындар мүшәйрасында қазақ тілі және әдебиеті мамандығының 2 курс (3жылдық) студенті Хайролла Жәния бас жүлдені жеңіп алды.

Әбілмансұр "Үздік жас спортшы" атанды

3 Дек 2019 25

Дене шынықтыру және спорт мамандығының ІІ курс студенті, каратэ-додан әлем чемпионы, университетіміздің мақтанышы Батырғали Әбілмансұр "Үздік жас спортшы" атанды.