«Жоғары білімнің жаңа форматтары» тақырыбындағы әдістемелік декада басталмақ

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде 9-19 қаңтар аралығында  «Жоғары білімнің жаңа форматтары» тақырыбындағы әдістемелік декада басталмақ.

Декаданың мақсаты – еңбек нарығында сұранысқа ие білім бағдарламаларын кәсіби стандарттарға сәйкес жасақтау және жаңа бастап жұмыс жасап жатқан академиялық комитеттердің жұмысын талқылау және жетілдіру, жаңа форматта докторантураға түсуге үміткерлерге тілдік дайындық курстарын жүргізу, латын графикасына көшу жұмыстарын нақтылау.

Декада форматы претензия-талқылау түрінде өтеді. Жасақталған білім бағдарламаларын академиялық комитеттердің жетекшілері университет ПОҚ алдында қорғайды, оқыту тренингтері мен курстар ұйымдастырылады.

Қатысушылар: Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің профессор-оқытушылар құрамы және қызметкерлері.

Қош келдің, әз-Наурыз!

19 Мар 2019 6

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті әскери кафедрасының ұйымдастыруымен «Қош келдің, әз-Наурыз» атты мерекелік шара өтті.

«Ұлы күннің айнасы» атты мерекелік шара өтті

19 Мар 2019 7

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің АКТ залында гуманитарлық ғылымдар және өнер фаультеті мен көптілді білім беру факультетінің белсенді студенттерінің ұйымдастыруымен «Ұлы күннің айнасы» мерекелік шара болып өтті.

Қалалық олимпиада Қазақстанның рухани жаңғыруына арналды

16 Мар 2019 36

2019 жылы 14 наурызда Шетел тілін оқыту әдістемесі кафедрасы 1-2 курс аралығында 5В011900-шетел тілі: екі шетел тілі мамандығы бойынша, Қазақстанның  рухани жаңғыру бағытында қалалық олимпиада өтті. Олимпиадаға Х.Досмұхамедов атындағы АтМУ, АИГИ, АИГИ колледжі, Қ.Дүтбаев атындағы гуманитарлық колледжінен 40 студент қатысты.

Біздің міндет - балалардың қауіпсіздігін қамтамасыз ету

14 Мар 2019 55

Осындай атаумен 1 наурыз - Азаматтық қорғаныс күнін атап өту мақсатында дәріс өткізілді.

Өзекті тақырып қозғалды

13 Мар 2019 63

Халықаралық әйелдер мерекесінің қарсаңында, корпоративтік оқыту орталығының ұйымдастыруымен университеттің әкімшілік басшылық қызметкерлеріне «Университеттің тұрақты даму бағдарламасы» атты семинар-тренинг өткізілді