«Жоғары білімнің жаңа форматтары» тақырыбындағы әдістемелік декада басталмақ

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде 9-19 қаңтар аралығында  «Жоғары білімнің жаңа форматтары» тақырыбындағы әдістемелік декада басталмақ.

Декаданың мақсаты – еңбек нарығында сұранысқа ие білім бағдарламаларын кәсіби стандарттарға сәйкес жасақтау және жаңа бастап жұмыс жасап жатқан академиялық комитеттердің жұмысын талқылау және жетілдіру, жаңа форматта докторантураға түсуге үміткерлерге тілдік дайындық курстарын жүргізу, латын графикасына көшу жұмыстарын нақтылау.

Декада форматы претензия-талқылау түрінде өтеді. Жасақталған білім бағдарламаларын академиялық комитеттердің жетекшілері университет ПОҚ алдында қорғайды, оқыту тренингтері мен курстар ұйымдастырылады.

Қатысушылар: Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің профессор-оқытушылар құрамы және қызметкерлері.