«Жоғары білімнің жаңа форматтары» тақырыбындағы әдістемелік декада басталмақ

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде 9-19 қаңтар аралығында  «Жоғары білімнің жаңа форматтары» тақырыбындағы әдістемелік декада басталмақ.

Декаданың мақсаты – еңбек нарығында сұранысқа ие білім бағдарламаларын кәсіби стандарттарға сәйкес жасақтау және жаңа бастап жұмыс жасап жатқан академиялық комитеттердің жұмысын талқылау және жетілдіру, жаңа форматта докторантураға түсуге үміткерлерге тілдік дайындық курстарын жүргізу, латын графикасына көшу жұмыстарын нақтылау.

Декада форматы претензия-талқылау түрінде өтеді. Жасақталған білім бағдарламаларын академиялық комитеттердің жетекшілері университет ПОҚ алдында қорғайды, оқыту тренингтері мен курстар ұйымдастырылады.

Қатысушылар: Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің профессор-оқытушылар құрамы және қызметкерлері.

«GUITAR» кеші өтті

15 Ноя 2019 38

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінінде гуманитарлық ғылымдар және өнер факультеті, музыка және өнер кафедра студенттерінің ұйымдастыруымен «GUITAR» кеші  өтті.

Облыстық байқау өз мәресіне жетті

15 Ноя 2019 67

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде ұйымдастырылған қазақтың заңғар жазушысы Әбіш Кекілбаевқа арналған облыстық байқау өз мәресіне жетті.

Әбіштің XX томдығы

15 Ноя 2019 116

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің 70 жылдығымен бірге қазақ прозасының кеңістігін кеңейткен кемеңгер жазушы Әбіш Кекілбаевтың 80 жылдығы орайлас келіп отыр.

Әлем назарындағы Әбіш

15 Ноя 2019 46

Көрнекті мемлекет қайраткері, Қазақстанның Еңбек ері, Халық жазушысы, мемлекеттік сыйлықтың лауреаты Әбіш Кекілбаев- жүректерді жан жылуымен ерітіп, проза әлемінің биік шыңдарын өз еркіне бағындырған дара тұлға.

Әбіш Кекілбаев туралы айшықты ойлар

15 Ноя 2019 69

Қазақстанның Еңбек Ері, Қазақстанның халық жазушысы, Қазақстан Республикасы Мемлекеттік сыйлығының иегері, қазақ әдебиетінің классигі, көрнекті мемлекет және қоғам қайраткері Әбіш Кекілбаев туралы білмейтін қазақ кемде-кем. Бүгін назарларыңызға жазушы туралы «Әбіш Кекілбаев – замана заңғары, сөз зергері» атты республикалық ғылыми-практикалық конференцияда  айтылған орамды ойлар топтамасын ұсынамыз.