«Жоғары білімнің жаңа форматтары» тақырыбындағы әдістемелік декада басталмақ

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде 9-19 қаңтар аралығында  «Жоғары білімнің жаңа форматтары» тақырыбындағы әдістемелік декада басталмақ.

Декаданың мақсаты – еңбек нарығында сұранысқа ие білім бағдарламаларын кәсіби стандарттарға сәйкес жасақтау және жаңа бастап жұмыс жасап жатқан академиялық комитеттердің жұмысын талқылау және жетілдіру, жаңа форматта докторантураға түсуге үміткерлерге тілдік дайындық курстарын жүргізу, латын графикасына көшу жұмыстарын нақтылау.

Декада форматы претензия-талқылау түрінде өтеді. Жасақталған білім бағдарламаларын академиялық комитеттердің жетекшілері университет ПОҚ алдында қорғайды, оқыту тренингтері мен курстар ұйымдастырылады.

Қатысушылар: Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің профессор-оқытушылар құрамы және қызметкерлері.

Халық қасіреті – ел жадында

25 Июн 2019 7

29-31 мамыр аралығында Алматы қаласы Қазақстан Республикасының Ұлттық кітапханасында 31 мамыр – Саяси қуғын-сүргін және ашаршылық құрбандарын еске алу күніне орай «Ашаршылық пен үлкен террордың тарихи сабақтары» атты халықаралық ғылыми-тәжірибелік конференция жұмысына  орталық директоры, т.ғ.д., ппрофессор А.Ахмет қатынасты.

«Қазақстан дамуының 10 бағыты»

25 Июн 2019 7

Осындай тақырыппен кеше Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің «Әзербайжан мәдени орталығында» Қазақстан Республикасы Президенті Қ.К.Тоқаевтың ұлықтау рәсіміндегі белгіленген жоспарын талқылауға байланысты дөңгелек үстел болып өтті.

Жас өрендер Қадыр Жүсіппен жүздесті

24 Июн 2019 25

Бүгін Х. Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде қазақ тілі және әдебиеті кафедрасының профессоры, филология ғылымдарының докторы, ақын Қадыр Жүсіппен кездесу өтті.

БАҚ арасындағы бәсеке

24 Июн 2019 23

23 маусым күні Атырауда облыстық әкімшіліктің қолдауымен, Ішкі саясат басқармасының ұйымдастыруымен «Байланыс және ақпарат қызметкерлері» күніне арналған  БАҚ өкілдері арасында спорттық ойындар жарысы өтті.