Atyrau university – командасы чемпион атанды

Биыл Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің ректоры Талтенов Абзал Ахатұлының қолдауымен жаңадан студенттік баскетбол командасы құрылды.

Команда жаттықтырушысы бұрынғы Атырау Барысы командасының капитаны, Қазақстан құрама командасының ойыншысы Тулеуов Рустем тағайындалған болатын. Бірінші кезеңде Атырау каласында өткен ойында бірінші орын алып, жеңіс тұғырынан көрінген команда ойыншылары екінші аймақта Ақтау қаласында өткен жарыстада бірінші орынға ие болды.

2018 жылдың 21-25 сәуір күндері Алматы қаласында өткен Ұлттық студенттер баскетбол лигасының финалдық ойындарында Қазақстанның ең мықты студенттік командаларымен жарысқа түсіп, жеңісті қолдан бермей, намысқа тұрған студенттерімізден құралған «Atyrau university» командасы алғаш рет баскетболдан Қазақстан чемпионы атанды.

Жарыс қорытындысы бойынша үздіктер қатарынан танылған Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің жігіттерінен құрылған «Ең үздік ерлер командасы» деп танылса, команда капитаны Тулеуов Рустем «Үздік тренер» номинациясы бойынша жеңіс төрінен көрінді.

«Atyrau university» командасын жеңістерімен шын жүректен құттықтаймыз. Әрқашанда жеңіс төрінен көрініп, жігерлі күш-қуат пен сәттілік тілейміз!

Команда құрамы:

1. Капашев Рамиль - Экономика және құқық факультеті 1 курс
  2. Наливайко Никита - Иновациялық білім бері факультеті 2 курс
  3. Жуков Глеб - Иновациялық білім бері факультеті 3 курс
  4. Тулеуов Алишер - Экономика және құқық факультеті 1 курс
  5. Балгимбаев Жангир - Экономика және құқық факультеті 2 курс
  6. Калиев Тимур - Экономика және құқық факультеті 1 курс
  7. Мухиденов Аманжан - Экономика және құқық факультеті 1 курс
  8. Нұрдаш Ынтар - Иновациялық білім бері факультеті 2 курс
  9. Ағзанбек Арнал - Жаратылыстану және ауылшаруашылық ғылымдары факультеті 3курс
  10. Фомичев Нил - Иновациялық білім бері факультеті 1 курс
  11. Жунусов Ильяс - Экономика және құқық факультеті 1 курс

Команда жаттықтырушысы: ҚР спорт шебері Тулеуов Рустем Серғазыұлы

Сандық сауаттылық

18 Янв 2019 12

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің базасында ашылған "ІТ - мамандарды даярлау орталығында" Атырау облысында 2019 жылы ашылатын "Балаларға арналған тегін ІТ-сыныптар" жобасы аясында мұғалімдер даярлау курсынан өтті.

Байқау кеңесінің мәжілісі

14 Янв 2019 40

2019 жылдың 14 қаңтарында Қазақстан Республикасы Білім және ғылым вице-министрі Суханбердиева Эльмира Амангелдіқызының төрағалығымен Халел Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті байқау кеңесінің мәжілісі өтті.

Білім бағдарламасын талқылау жалғасуда

11 Янв 2019 72

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде өтіп жатырған «Жоғары білімнің жаңа форматтары» тақырыбындағы әдістемелік декаданың екінші күнінде гуманитарлық ғылымдар және өнер факультеті Қазақстан және дүниежүзі тарихы кафедрасының оқытушылары  тарих мамандықтары бойынша білім бағдарламаларына талдау жасады.

Әдістемелік декада

10 Янв 2019 103

9 қаңтарда «Жоғары білімнің жаңа форматтары» тақырыбындағы әдістемелік декада басталды. Декада аясында «Білім» бағытындағы білім бағдарламаларының мазмұнындағы педагогикалық-психологиялық және әдістемелік блоктарды талқылау» атты семинар өтті.

Әріптестер айқасы

10 Янв 2019 65

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің «Ректор кубогі» үшін профессор-оқытушылар құрамы және қызметкерлері арасында өтіп жатқан спартакиада волейбол ойынымен жалғасты.