Atyrau university – командасы чемпион атанды

Биыл Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің ректоры Талтенов Абзал Ахатұлының қолдауымен жаңадан студенттік баскетбол командасы құрылды.

Команда жаттықтырушысы бұрынғы Атырау Барысы командасының капитаны, Қазақстан құрама командасының ойыншысы Тулеуов Рустем тағайындалған болатын. Бірінші кезеңде Атырау каласында өткен ойында бірінші орын алып, жеңіс тұғырынан көрінген команда ойыншылары екінші аймақта Ақтау қаласында өткен жарыстада бірінші орынға ие болды.

2018 жылдың 21-25 сәуір күндері Алматы қаласында өткен Ұлттық студенттер баскетбол лигасының финалдық ойындарында Қазақстанның ең мықты студенттік командаларымен жарысқа түсіп, жеңісті қолдан бермей, намысқа тұрған студенттерімізден құралған «Atyrau university» командасы алғаш рет баскетболдан Қазақстан чемпионы атанды.

Жарыс қорытындысы бойынша үздіктер қатарынан танылған Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің жігіттерінен құрылған «Ең үздік ерлер командасы» деп танылса, команда капитаны Тулеуов Рустем «Үздік тренер» номинациясы бойынша жеңіс төрінен көрінді.

«Atyrau university» командасын жеңістерімен шын жүректен құттықтаймыз. Әрқашанда жеңіс төрінен көрініп, жігерлі күш-қуат пен сәттілік тілейміз!

Команда құрамы:

1. Капашев Рамиль - Экономика және құқық факультеті 1 курс
  2. Наливайко Никита - Иновациялық білім бері факультеті 2 курс
  3. Жуков Глеб - Иновациялық білім бері факультеті 3 курс
  4. Тулеуов Алишер - Экономика және құқық факультеті 1 курс
  5. Балгимбаев Жангир - Экономика және құқық факультеті 2 курс
  6. Калиев Тимур - Экономика және құқық факультеті 1 курс
  7. Мухиденов Аманжан - Экономика және құқық факультеті 1 курс
  8. Нұрдаш Ынтар - Иновациялық білім бері факультеті 2 курс
  9. Ағзанбек Арнал - Жаратылыстану және ауылшаруашылық ғылымдары факультеті 3курс
  10. Фомичев Нил - Иновациялық білім бері факультеті 1 курс
  11. Жунусов Ильяс - Экономика және құқық факультеті 1 курс

Команда жаттықтырушысы: ҚР спорт шебері Тулеуов Рустем Серғазыұлы

Қазақ тілі әліпбиін латын графикасына көшіру

22 Авг 2019 27

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде ағымдағы жылдың 19-29 тамыз күндері Қазақ тілі әліпбиін латын графикасына көшіру жұмыстары аясында  шаралар өтуде.

Тимур - «Тілдарын» жеңімпазы

21 Авг 2019 21

Таяуда университетімізде «Тілдарын» облыстық олимпиадасы өтті. 9 үміткер қатысқан сайыста жастар қазақ, орыс, ағылшын тілдерінен білімдерін сынады.

Құрметті абитуриенттер!

6 Авг 2019 186

Жергілікті бюджет қаражаты есебінен (акимат гранты) 232 білім беру гранттары тағайындалды.

Білім беру гранттарын тағайындау конкурсына қатысуға өтініштерді ҚАБЫЛДАУ аяқталды

24 Июл 2019 154

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 23 қаңтардағы №58 қаулысымен бекітілген «Бакалавр» немесе «магистр» дәрежелері берілетін жоғары немесе жоғары оқу орнынан кейінгі білім алуға ақы төлеу үшін білім беру грантын беру қағидаларына сәйкес Республикалық бюджет қаражаты есебінен білім беру гранттарын беру конкурсына қатысу үшін өтініштер қабылдау ағымдағы жылғы 13 шілдеден баста 20-сы күні аяқталды.
Бүгінгі күнде конкурсқа қатысуға Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті арқылы 1400-ге жуық өтініш қабылдады.
Білім гранты иегерлерінің тізімі тамыз айының 5-не дейін Ұлттық тестілеу орталығының https://www.testcenter.kz сайтына жарияланады.

Меморандумға қол қойылды

23 Июл 2019 113

Атырау облыстық полиция басқармасы, Х. Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті мен М.Бөкенбаев атындағы Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Ақтөбе заң институты арасында үш жақты меморандумға қол қойылды