Atyrau university – командасы чемпион атанды

Биыл Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің ректоры Талтенов Абзал Ахатұлының қолдауымен жаңадан студенттік баскетбол командасы құрылды.

Команда жаттықтырушысы бұрынғы Атырау Барысы командасының капитаны, Қазақстан құрама командасының ойыншысы Тулеуов Рустем тағайындалған болатын. Бірінші кезеңде Атырау каласында өткен ойында бірінші орын алып, жеңіс тұғырынан көрінген команда ойыншылары екінші аймақта Ақтау қаласында өткен жарыстада бірінші орынға ие болды.

2018 жылдың 21-25 сәуір күндері Алматы қаласында өткен Ұлттық студенттер баскетбол лигасының финалдық ойындарында Қазақстанның ең мықты студенттік командаларымен жарысқа түсіп, жеңісті қолдан бермей, намысқа тұрған студенттерімізден құралған «Atyrau university» командасы алғаш рет баскетболдан Қазақстан чемпионы атанды.

Жарыс қорытындысы бойынша үздіктер қатарынан танылған Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің жігіттерінен құрылған «Ең үздік ерлер командасы» деп танылса, команда капитаны Тулеуов Рустем «Үздік тренер» номинациясы бойынша жеңіс төрінен көрінді.

«Atyrau university» командасын жеңістерімен шын жүректен құттықтаймыз. Әрқашанда жеңіс төрінен көрініп, жігерлі күш-қуат пен сәттілік тілейміз!

Команда құрамы:

1. Капашев Рамиль - Экономика және құқық факультеті 1 курс
  2. Наливайко Никита - Иновациялық білім бері факультеті 2 курс
  3. Жуков Глеб - Иновациялық білім бері факультеті 3 курс
  4. Тулеуов Алишер - Экономика және құқық факультеті 1 курс
  5. Балгимбаев Жангир - Экономика және құқық факультеті 2 курс
  6. Калиев Тимур - Экономика және құқық факультеті 1 курс
  7. Мухиденов Аманжан - Экономика және құқық факультеті 1 курс
  8. Нұрдаш Ынтар - Иновациялық білім бері факультеті 2 курс
  9. Ағзанбек Арнал - Жаратылыстану және ауылшаруашылық ғылымдары факультеті 3курс
  10. Фомичев Нил - Иновациялық білім бері факультеті 1 курс
  11. Жунусов Ильяс - Экономика және құқық факультеті 1 курс

Команда жаттықтырушысы: ҚР спорт шебері Тулеуов Рустем Серғазыұлы

Спортшыларымызды құттықтаймыз!

15 Май 2019 22

Студенттер арасында Ақтөбе қаласында X жазғы универсиада ойындары өтті. Жарысқа дзюдо күресінен 22 команда бақ сынып, сайысқа түсті. Қорытынды есеппен, командалық сайыста Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің спортшылары жүлделі ІІІ орынға ие болды және  дене шынықтыру және  спорт мамандығының 1 ші курс студенті Сырбаз Талғат еркін күрестен 65 кг салмақта қатысып, жеңімпаз атанды.

Университет ұжымы үміткер Тоқаевты қолдауға шақырды

14 Май 2019 64

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің ұжымы Қазақстан Республикасы Президентігі кандидатурасына ұсынылған Кемелұлы Қасым-Жомарт Тоқаевтың сенімді өкілдерімен кездесті.

"StartupBolashak - Менің арманым" ұлттық байқауы

12 Май 2019 98

Жастардың, жас стартаптардың бизнес-жобаларының жүзеге асуына жол ашатын бірден-бір байқау - «StartupBolashak – Менің арманым» ұлттық байқауы. Жастардың бизнес-жобаларының ұлттық байқауының өткен аптада Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде алғашқы кезеңі қорытындыланды.

Желбіре, Жеңіс алауы!

12 Май 2019 88

9 мамыр - Ұлы Жеңістің 74 жылдығы мерекесінде Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің профессор-оқытушылары мен студенттері Атырау қаласындағы "Жеңіс саябағында" Ұлы Отан соғысы ардагерлерінің рухына бас иіп, гүл шоқтарын қойды.