Atyrau university – командасы чемпион атанды

Биыл Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің ректоры Талтенов Абзал Ахатұлының қолдауымен жаңадан студенттік баскетбол командасы құрылды.

Команда жаттықтырушысы бұрынғы Атырау Барысы командасының капитаны, Қазақстан құрама командасының ойыншысы Тулеуов Рустем тағайындалған болатын. Бірінші кезеңде Атырау каласында өткен ойында бірінші орын алып, жеңіс тұғырынан көрінген команда ойыншылары екінші аймақта Ақтау қаласында өткен жарыстада бірінші орынға ие болды.

2018 жылдың 21-25 сәуір күндері Алматы қаласында өткен Ұлттық студенттер баскетбол лигасының финалдық ойындарында Қазақстанның ең мықты студенттік командаларымен жарысқа түсіп, жеңісті қолдан бермей, намысқа тұрған студенттерімізден құралған «Atyrau university» командасы алғаш рет баскетболдан Қазақстан чемпионы атанды.

Жарыс қорытындысы бойынша үздіктер қатарынан танылған Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің жігіттерінен құрылған «Ең үздік ерлер командасы» деп танылса, команда капитаны Тулеуов Рустем «Үздік тренер» номинациясы бойынша жеңіс төрінен көрінді.

«Atyrau university» командасын жеңістерімен шын жүректен құттықтаймыз. Әрқашанда жеңіс төрінен көрініп, жігерлі күш-қуат пен сәттілік тілейміз!

Команда құрамы:

1. Капашев Рамиль - Экономика және құқық факультеті 1 курс
  2. Наливайко Никита - Иновациялық білім бері факультеті 2 курс
  3. Жуков Глеб - Иновациялық білім бері факультеті 3 курс
  4. Тулеуов Алишер - Экономика және құқық факультеті 1 курс
  5. Балгимбаев Жангир - Экономика және құқық факультеті 2 курс
  6. Калиев Тимур - Экономика және құқық факультеті 1 курс
  7. Мухиденов Аманжан - Экономика және құқық факультеті 1 курс
  8. Нұрдаш Ынтар - Иновациялық білім бері факультеті 2 курс
  9. Ағзанбек Арнал - Жаратылыстану және ауылшаруашылық ғылымдары факультеті 3курс
  10. Фомичев Нил - Иновациялық білім бері факультеті 1 курс
  11. Жунусов Ильяс - Экономика және құқық факультеті 1 курс

Команда жаттықтырушысы: ҚР спорт шебері Тулеуов Рустем Серғазыұлы

«Ұлттық құндылықтар, ұлттық мақтанышымыз»

11 Окт 2018 24

2018 жылдың 10 қазан күні Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің №4 оқу ғимаратында орналасқан «Экономика және құқық» факультеті экономика кафедрасы мен ғылыми кітапхана  бірлесе отырып, «ISPACE» коворкинг орталағында Президент Н.Ә.Назарбаевтың «Болашаққа бағдар.

Жұмазия Ғазизқызы мерейлі 60 жаста!

11 Окт 2018 34

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің Көптілді білім беру факультетіне қарасты «Қазақ тілі мен әдебиеті» кафедрасының аға оқытушысы Жұмазия Ғазизқызы мерейлі 60 жасқа толды.

Бизнес-сұхбат

11 Окт 2018 18

28 қыркүйекте Атырау облысы бойынша «Даму» Кәсіпкерлікті дамыту Қоры аймақтық филиалында «Бизнес-Фитнес» жобасы аясында  ұйымдастырылған тәжірибелі кәсіпкер, «АлиДан Медикал» ЖШС директоры, «Республикалық Медициналық Академия»  ЖШС АФ директоры,  Атырау облысы бойынша «Қазақстан Стоматологиялық Ассоциациясы» төрағасы, профессор, Рhd доктор Тишбаев Құрал Мұратұлымен бизнес сұхбаттасу кеші өтті.

«Рухани жаңғыру» бағдарламасын іске асыру барысында өңірлік сарапшылар кеңесінің отырысы өтті

9 Окт 2018 43

8 қыркүйек күні  Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде "Рухани жаңғыру" бағдарламасын іске асыру бойынша өңірлік Сарапшылар Кеңесінің отырысы өтті.

Сұлулық әлемді құтқарады

8 Окт 2018 29

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің мәжіліс залында «Әлемдік дағдарыстағы суретшілердің ролі және одан шығу жолдары » тақырыбындағы симпозиум болып өтті.