Аққали Ахмет «Ақжелкенде» дәріс оқыды

28 ақпан күні «Атырау өлкесінің тарихы, археологиясы және этнографиясы» ғылыми-зерттеу орталығының директоры, т.ғ.д., профессор А.Ахмет «Ақжелкен» шығармашылық үйінде «Архив деректерінде Қазақ елінің тарихы» атты дәріс өткізді.

«Елсана» руханият клубы мүшелеріне және еңбек ардагерлері, журналистер, студенттер, оқушылар қатысқан кездесуде профессор Аққали Ахмет архив қорларындағы деректермен таныстырды.

Дәріс барысында көптеген сұрақтар қойылып, тыңдаушылар тарапынан қызығушылық танытылды. Келесі дәріс тақырыбын «Б.Қаратаев еңбектері мен әулеті» жөнінде оқу туралы ұсыныс-пікірлер айтылды.

Әріптестеріміз мамандықтар фестиваліне қатысып келді

23 Май 2019 25

Х.Досмұxамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті, Жастар саясаты департамент маманы Нәжіп Жадыра, Дене шынықтыру және бастапқы әскери дайындық кафедрасының оқытушысы Қалдыбаева Айман, "биология" кафедрасының оқытушысы,магистр Копашева Айымгул мемлекеттік «Серпін- 2050: Мәңгілік ел жастары - индустрияға» жобасы аясында, Маңғыстау облысында өткен мамандықтар фестиваліне қатысып келді.

«Жастарды қолдау-болашаққа самғау»

23 Май 2019 20

«Рухани жаңғыру» бағдарламасы аясында 2019 жылы 17 мамырда Атырау қаласының «Даму» кәсіпкерлікті дамыту қорында «Жастарды қолдау-болашаққа самғау» тақырыбында дөңгелек үстел өткізілді.

«Елбасының тәуелсіз Қазақстан мемлекетін қалыптастырудағы рөлі» тақырыбында жиналыс өтті

23 Май 2019 24

17 мамыр күні Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде профессор-оқтушылар мен студенттердің қатысуымен «Елбасының тәуелсіз Қазақстан мемлекетін қалыптастырудағы рөлі» тақырыбында жиналыс болып өтті.

Спортшыларымызды құттықтаймыз!

15 Май 2019 54

Студенттер арасында Ақтөбе қаласында X жазғы универсиада ойындары өтті. Жарысқа дзюдо күресінен 22 команда бақ сынып, сайысқа түсті. Қорытынды есеппен, командалық сайыста Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің спортшылары жүлделі ІІІ орынға ие болды және  дене шынықтыру және  спорт мамандығының 1 ші курс студенті Сырбаз Талғат еркін күрестен 65 кг салмақта қатысып, жеңімпаз атанды.