Спартакиадада үздік спортшы қызметкерлер анықталды

Университетіміздің  мәдени-спорт кешенінде   «Ректор кубогі» үшін профессор-оқытушылар және қызметкерлер арасындағы дәстүрлі қысқы 66-шы  спартакиаданың  жабылу салтанаты өтті.

7 команда спорттың 8 түрі, атап айтқанда баскетбол, жүгіру, үстел теннисі, шахмат, арқан тарту, мылтық ату, волейбол, футзал бойынша бақтарын сынады.

Спартакиаданы өткізудегі басты мақсат – профессор-оқытушылар және қызметкерлер арасында салауатты өмір салтын кеңінен насихаттау, бұқаралық спортты одан әрі дамыту, жарыстың жеңімпаздарын анықтап, университетіміздің үздік спортшы қызметкерлерін анықтау болып табылады.

Спартакиада бағдарламасы бойынша әр сайыс түрінен командаларды проректорлар, факультетет декандары мен төрешілер, диплом және ақшалай сыйлықтармен марапаттады. Спартакиаданың өткізілуіне университеттің Кәсіподақ ұйымы демеушіліу жасады. Кәсіподақ одақ төрағасы – Қ.Сүндетов.

Баскетбол сайысы бойынша:

ІІ орын - Инновациялық білім беру факультеті;

І орын - Әкімшілік шаруашылық департаменті;

Үстел теннисі бойынша:

ІІІ орын - Экономика және құқық факультеті;

ІІ орын - Әкімшілік шаруашылық департаменті;

Жүгіру сайысы бойынша:

ІІІ орын - Әкімшілік шаруашылық департаменті;

ІІ орын – Көптілді білім беру факультеті және әскери кафедра;

Шахмат ойыны бойынша:

ІІ орын - Жаратылыстану және ауылшаруашылық ғылымдары факультеті;

І орын - Гуманитарлық ғылымдар және өнер факультеті;

Арқан тарту сайысы бойынша:

ІІІ орын - Гуманитарлық ғылымдар және өнер факультеті;

ІІ орын - Көптілді білім беру факультеті және әскери кафедра;

І орын - Экономика және құқық факультеті;

Мылтық ату сайысы бойынша:

ІІІ орын - Гуманитарлық ғылымдар және өнер факультеті;

ІІ орын - Көптілді білім беру факультеті және әскери кафедра;

І орын - Жаратылыстану және ауылшаруашылық ғылымдары факультеті;

Футзал ойыны бойынша:

ІІІ орын - Жаратылыстану және ауылшаруашылық ғылымдары факультеті;

ІІ орын - Әкімшілік шаруашылық департаменті;

І орын - Физика, математика және ақпараттық технологиялар факультеті;

Волейбол ойыны бойынша:

ІІ орын - Инновациялық білім беру факультеті;

І орын - Жаратылыстану және ауылшаруашылық ғылымдары факультеті;

Шара барысында Атырау мемлекеттік университетінің ректоры Абал Талтенов құттықтау сөзін сөйлеп, үздік ойыншылар мен жалпы командалық жүлделі орын алған командаларды марапаттады.

Үздік ұйымдастырушы капитан – Тумышев Бердібек;

Үздік ойыншы – Хамидоллина Жаннат

Үздік ойыншы – Рашбаев Жақсылық

Командалық есепте:

ІІІ орын - Физика, математика және ақпараттық технологиялар факультеті; Декан: Бекет Кенжегулов;

ІІ орын - Жаратылыстану және ауылшаруашылық ғылымдары факультеті; Декан: Рауан Абдинов

І орын - Гуманитарлық ғылымдар және өнер факультеті; Декан: Гүльфайруз Қайырғалиева.

Осылайша, университет профессор-оқытушылары тек білім беріп қана қоймай, спортпен айналысып, салауатты өмір салтын қалыптастыруға өз үлестерін қосып, жетістіктерге жетуде. Барша жеңімпаздарды марапаттарымен құттықтаймыз!

Алтынай СӘЛІМГЕРЕЙҚЫЗЫ

Тимур - «Тілдарын» жеңімпазы

21 Авг 2019 14

Таяуда университетімізде «Тілдарын» облыстық олимпиадасы өтті. 9 үміткер қатысқан сайыста жастар қазақ, орыс, ағылшын тілдерінен білімдерін сынады.

Құрметті абитуриенттер!

6 Авг 2019 171

Жергілікті бюджет қаражаты есебінен (акимат гранты) 232 білім беру гранттары тағайындалды.

Білім беру гранттарын тағайындау конкурсына қатысуға өтініштерді ҚАБЫЛДАУ аяқталды

24 Июл 2019 140

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 23 қаңтардағы №58 қаулысымен бекітілген «Бакалавр» немесе «магистр» дәрежелері берілетін жоғары немесе жоғары оқу орнынан кейінгі білім алуға ақы төлеу үшін білім беру грантын беру қағидаларына сәйкес Республикалық бюджет қаражаты есебінен білім беру гранттарын беру конкурсына қатысу үшін өтініштер қабылдау ағымдағы жылғы 13 шілдеден баста 20-сы күні аяқталды.
Бүгінгі күнде конкурсқа қатысуға Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті арқылы 1400-ге жуық өтініш қабылдады.
Білім гранты иегерлерінің тізімі тамыз айының 5-не дейін Ұлттық тестілеу орталығының https://www.testcenter.kz сайтына жарияланады.

Меморандумға қол қойылды

23 Июл 2019 109

Атырау облыстық полиция басқармасы, Х. Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті мен М.Бөкенбаев атындағы Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Ақтөбе заң институты арасында үш жақты меморандумға қол қойылды

Құттықтаймыз! Эльмираның туындылары Кипр төрінде

17 Июл 2019 152

Біздің университетіміздің «Бейнелеу өнері және дизайн» кафедрасының аға оқытушысы, магистр, «Болашақ» бағдарламасының түлегі, суретші Жұмабаева Эльмираның картиналары Кипрдегі өнер музейіне қабылданды.