Студенттер арасында өткен әлеуметтік жобалар байқауы

Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл Агенттігінің Атырау облысы бойынша департаментімен сыбайлас жемқорлыққа қарсы мәдениетті арттыру мақсатында...

«Сыбайлас жемқорлық – дегеніміз ....» атты жалпы білім беретін мекемелер арасында өткізілген сурет байқауы "Әлемді жақсартайық" атты жоғары оқу орындарының студенттер арасында өткізілген әлеуметтік жобалар байқауында II - дәрежелі дипломға ие болған Х.Досмұхамедов атындағы Атырау Мемлекеттік университетінің 1 курс студенті Төлеш Асылай марапатталды. Қоғамда сыбайлас жемқорлыққа қарсы мәдениетті қалыптастыруда өз үлесін қосқаны үшін, жоба бойынша ғылыми жетекші "Экономика және құқық" факультеті. Құқықтану кафедрасының меңгерушісі м.а., з.ғ.к. қауымдастырылған профессор Ж.Б.Шаяхметова алғыс хат алды.

Тимур - «Тілдарын» жеңімпазы

21 Авг 2019 6

Таяуда университетімізде «Тілдарын» облыстық олимпиадасы өтті. 9 үміткер қатысқан сайыста жастар қазақ, орыс, ағылшын тілдерінен білімдерін сынады.

Құрметті абитуриенттер!

6 Авг 2019 167

Жергілікті бюджет қаражаты есебінен (акимат гранты) 232 білім беру гранттары тағайындалды.

Білім беру гранттарын тағайындау конкурсына қатысуға өтініштерді ҚАБЫЛДАУ аяқталды

24 Июл 2019 138

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 23 қаңтардағы №58 қаулысымен бекітілген «Бакалавр» немесе «магистр» дәрежелері берілетін жоғары немесе жоғары оқу орнынан кейінгі білім алуға ақы төлеу үшін білім беру грантын беру қағидаларына сәйкес Республикалық бюджет қаражаты есебінен білім беру гранттарын беру конкурсына қатысу үшін өтініштер қабылдау ағымдағы жылғы 13 шілдеден баста 20-сы күні аяқталды.
Бүгінгі күнде конкурсқа қатысуға Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті арқылы 1400-ге жуық өтініш қабылдады.
Білім гранты иегерлерінің тізімі тамыз айының 5-не дейін Ұлттық тестілеу орталығының https://www.testcenter.kz сайтына жарияланады.

Меморандумға қол қойылды

23 Июл 2019 105

Атырау облыстық полиция басқармасы, Х. Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті мен М.Бөкенбаев атындағы Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Ақтөбе заң институты арасында үш жақты меморандумға қол қойылды

Құттықтаймыз! Эльмираның туындылары Кипр төрінде

17 Июл 2019 151

Біздің университетіміздің «Бейнелеу өнері және дизайн» кафедрасының аға оқытушысы, магистр, «Болашақ» бағдарламасының түлегі, суретші Жұмабаева Эльмираның картиналары Кипрдегі өнер музейіне қабылданды.