Студенттер арасында өткен әлеуметтік жобалар байқауы

Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл Агенттігінің Атырау облысы бойынша департаментімен сыбайлас жемқорлыққа қарсы мәдениетті арттыру мақсатында...

«Сыбайлас жемқорлық – дегеніміз ....» атты жалпы білім беретін мекемелер арасында өткізілген сурет байқауы "Әлемді жақсартайық" атты жоғары оқу орындарының студенттер арасында өткізілген әлеуметтік жобалар байқауында II - дәрежелі дипломға ие болған Х.Досмұхамедов атындағы Атырау Мемлекеттік университетінің 1 курс студенті Төлеш Асылай марапатталды. Қоғамда сыбайлас жемқорлыққа қарсы мәдениетті қалыптастыруда өз үлесін қосқаны үшін, жоба бойынша ғылыми жетекші "Экономика және құқық" факультеті. Құқықтану кафедрасының меңгерушісі м.а., з.ғ.к. қауымдастырылған профессор Ж.Б.Шаяхметова алғыс хат алды.

Жазушы Ақжанов Жан Мұхарабұлымен кездесу өтті

18 Ноя 2019 11

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетіне жазушы Ақжанов Жан  Мұхарабұлы келіп, студенттермен кездесті.

«GUITAR» кеші өтті

15 Ноя 2019 70

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінінде гуманитарлық ғылымдар және өнер факультеті, музыка және өнер кафедра студенттерінің ұйымдастыруымен «GUITAR» кеші  өтті.

Облыстық байқау өз мәресіне жетті

15 Ноя 2019 145

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде ұйымдастырылған қазақтың заңғар жазушысы Әбіш Кекілбаевқа арналған облыстық байқау өз мәресіне жетті.

Әбіштің XX томдығы

15 Ноя 2019 153

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің 70 жылдығымен бірге қазақ прозасының кеңістігін кеңейткен кемеңгер жазушы Әбіш Кекілбаевтың 80 жылдығы орайлас келіп отыр.

Әлем назарындағы Әбіш

15 Ноя 2019 79

Көрнекті мемлекет қайраткері, Қазақстанның Еңбек ері, Халық жазушысы, мемлекеттік сыйлықтың лауреаты Әбіш Кекілбаев- жүректерді жан жылуымен ерітіп, проза әлемінің биік шыңдарын өз еркіне бағындырған дара тұлға.