Студенттер арасында өткен әлеуметтік жобалар байқауы

Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл Агенттігінің Атырау облысы бойынша департаментімен сыбайлас жемқорлыққа қарсы мәдениетті арттыру мақсатында...

«Сыбайлас жемқорлық – дегеніміз ....» атты жалпы білім беретін мекемелер арасында өткізілген сурет байқауы "Әлемді жақсартайық" атты жоғары оқу орындарының студенттер арасында өткізілген әлеуметтік жобалар байқауында II - дәрежелі дипломға ие болған Х.Досмұхамедов атындағы Атырау Мемлекеттік университетінің 1 курс студенті Төлеш Асылай марапатталды. Қоғамда сыбайлас жемқорлыққа қарсы мәдениетті қалыптастыруда өз үлесін қосқаны үшін, жоба бойынша ғылыми жетекші "Экономика және құқық" факультеті. Құқықтану кафедрасының меңгерушісі м.а., з.ғ.к. қауымдастырылған профессор Ж.Б.Шаяхметова алғыс хат алды.

"Kids University" балалар лагері ашылды

17 Июн 2019 8

Жазғы маусымның басталуына орай, лагерь алғашқы кезеңге 3 маусымнан бастап демалушыларды қабылдады. 10 күнге арналған жазғы лагерьге каникулдарын тиімді өткізуге келген 25 оқушы қатысты.Балалардың алғашқы күні салтанатты түрде студенттік билет алып, лагерьмен танысумен басталды.

Табысқа жету жолы

10 Июн 2019 99

Х. Досмұхамедов атындағы АтМУ студенттердің өзін – өзі басқару апталығы аясында студенттерге Корпоративті оқыту орталығының директоры Сұлтанова Зумрат Ғабитқызы«Табысқа жету жолы» атты тренингін өткізген еді.

Нұр-Сұлтан қаласындағы Қазақстан халқы Ассамблеясының форумы

4 Июн 2019 64

2019 ж. 29-31 мамыр аралығында ел астанасында Қазақстандағы кеңес кезіндегі жаппай саяси қуғын-сүргін және ашаршылық құрбандарын еске алу күніне арналған Қазақстан халқы Ассамблеясының X Халықаралық форумы өтті.

Жүзуден семинар болып өтті

3 Июн 2019 104

Атырау аймақтық дене тәрбиесі және спортты дамыту орталығы мен университетіміз бірігіп Атырау облысының мектептерінің дене шынықтыру пәнінің 50 оқытушысына «Жазғы сауықтыру науқаны кезеңінде балдарды жүзуге үйрету» тақырыбында оқу – әдістемелік семинар өткізді.

Университет Самбо командасы биік тұғырда

3 Июн 2019 38

Ақтөбе қаласында 21-25 мамыр аралығында өткен Х жазғы универсиадасында спорттық Самбодан университет құрама командасы  жоғары жетістікке қол жеткізді.