Студенттер арасында өткен әлеуметтік жобалар байқауы

Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл Агенттігінің Атырау облысы бойынша департаментімен сыбайлас жемқорлыққа қарсы мәдениетті арттыру мақсатында...

«Сыбайлас жемқорлық – дегеніміз ....» атты жалпы білім беретін мекемелер арасында өткізілген сурет байқауы "Әлемді жақсартайық" атты жоғары оқу орындарының студенттер арасында өткізілген әлеуметтік жобалар байқауында II - дәрежелі дипломға ие болған Х.Досмұхамедов атындағы Атырау Мемлекеттік университетінің 1 курс студенті Төлеш Асылай марапатталды. Қоғамда сыбайлас жемқорлыққа қарсы мәдениетті қалыптастыруда өз үлесін қосқаны үшін, жоба бойынша ғылыми жетекші "Экономика және құқық" факультеті. Құқықтану кафедрасының меңгерушісі м.а., з.ғ.к. қауымдастырылған профессор Ж.Б.Шаяхметова алғыс хат алды.