Студенттер арасында өткен әлеуметтік жобалар байқауы

Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл Агенттігінің Атырау облысы бойынша департаментімен сыбайлас жемқорлыққа қарсы мәдениетті арттыру мақсатында...

«Сыбайлас жемқорлық – дегеніміз ....» атты жалпы білім беретін мекемелер арасында өткізілген сурет байқауы "Әлемді жақсартайық" атты жоғары оқу орындарының студенттер арасында өткізілген әлеуметтік жобалар байқауында II - дәрежелі дипломға ие болған Х.Досмұхамедов атындағы Атырау Мемлекеттік университетінің 1 курс студенті Төлеш Асылай марапатталды. Қоғамда сыбайлас жемқорлыққа қарсы мәдениетті қалыптастыруда өз үлесін қосқаны үшін, жоба бойынша ғылыми жетекші "Экономика және құқық" факультеті. Құқықтану кафедрасының меңгерушісі м.а., з.ғ.к. қауымдастырылған профессор Ж.Б.Шаяхметова алғыс хат алды.

Спартакиада жеңімпаздары анықталды

17 Янв 2020 36

Х.Досмұхамедов  атындағы Атырау мемлекеттік университетінің 70 жылдық мерей тойына арналған «Ректор кубогі» үшін профессор-оқытушылар құрамы және әкімшілік департаменті қызметкерлері арасындағы дәстүрлі 68-ші спартакиадасының жеңімпаздары анықталды.

Әбу Насыр Әл-Фараби - 1150 жыл

16 Янв 2020 18

Шығыстың ғұлама ойшылы Әбу Насыр Әл-Фарабидің 1150 жылдық мерейтойына орай ғылыми ақпарат және сирек кездесетін әдебиеттер бөлімінде «Әл-Фараби - өркениет философы» тақырыптық әдебиеттер ұсыныс-тізімі жасалып,  «Бабалар сөзі - тәрбие көзі» кітап көрмесі ұйымдастырылды.

Андре Карстенс университетімізде

15 Янв 2020 38

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде Қазақстандағы Нидерланды мемлекетінің елшілігінен келген Андре Карстенспен кездесу өтті.

Абай және ХХI ғасырдағы Қазақстан

14 Янв 2020 41

Биыл Абай Құнанбайұлының туғанына 175 жыл. Осыған орай, Ел Президенті Қасым-Жомарт Тоқаев "Абай және ХХІ ғасырдағы Қазақстан" атты ұлы ақынның мерейтойына арналған мақаласын жариялағаны  белгілі. Мемлекет басшы мақаласындағы негізгі мақсат пен бағытты атыраулық ғалымдар талқылап, ой қорытты.

Абай Құнанбайұлының 175 жылдығы

14 Янв 2020 37

Ұлы ақын, композитор, философ, саясаткер, ағартушы Абай Құнанбайұлының 175 жылдығын тойлауға арналған шаралар басталғаны баршаға мәлім.