Ғылыми кеңестің кезекті отырысы өтті

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау университеті Ғылыми кеңесінің кезекті отырысы өтті. Басқарма төрағасы-ректор Саламат Идрисовтың төрағалығымен өткен жиынның күн тәртібінде бірқатар мәселелер қаралды.

Ғылыми кеңесте гуманитарлық ғылымдар және өнер факультетінің деканы Д.Ұ.Хамидуллина «Гуманитарлық ғылымдар бағыты мен өнер мамандарын даярлаудың сапасы» туралы есеп берді.

Сонымен қатар, Атырау университетінің 2023-2029 жылдарға арналған даму бағдарламасы аясында «Университетте үздіксіз білім беру жүйесін дамытудың нәтижелері» туралы кадрларды қайта даярлау және біліктілікті артыру кеңсесінің жетекшісі Г.Д.Нұрсұлтанованың есебі тыңдалды.

Сондай-ақ, көптілді білім беру факультетінің деканы Б.Б.Қорған «EOS тілдік кешенді студиясының жұмысын іске асыру» жөнінде атқарылған істерді баяндады. Жиында әлеуметтік-мәселелер және жастармен жұмыс жөніндегі бөлім жетекшісі С.Сейфуллин жастармен жұмыс және әлеуметтік мәселелер төңірде Ғылыми кеңеске атқарлырған іс-шаралары мен алдағы уақытта істердің жоспары жайында хабарлады.

Ғылыми кеңесте қаралған мәселелер бойынша нақты шешімдер қабылданып, тиісті тапсырмалар берілді.