Мамандандырылған аккредиттеу жұмысы аяқталды

2022 жылдың 1 желтоқсан күні Х.Досмұхамедов атындағы Атырау университетінде Аккредиттеу және рейтингтің тәуелсіз агенттігі (IAAR) тарапынан жүргізілген мамандандырылған аккредиттеу жұмысы аяқталды. Сыртқы сараптау комиссиясы жұмыс соңында Университет басшылығымен жоспарланған қорытынды кездесуін өткізді.

Аккредиттеу жүргізілген білім бағдарламалары:

·      6В01201 Педагог-тәрбиеші және мектепке дейінгі білім беру әдіскері

·         6В01901 Логопедия

·         6В03101 Психология

·         6В01401 Дене шынықтыру пәнінің мұғалімі және таңдаған спорт түрлері бойынша жаттықтырушы

·         6В01404 Бейнелеу өнері және көркем еңбек

·         6В01501 Математика пәнінің мұғалімі

·         7М01503 Математика. Білім беру үрдісін басқару

·         6В07501 Стандарттау және сертификаттау

·         6В06102   Бизнес-аналитика және IT-жобаларды басқару

·         6В06103 Желілер мен жүйелерді әкімшіліктеу

·         6В01504 Инженерлік профиль бойынша химия пәні мұғалімі

·         6В05301 Химиялық талдау және сараптама

·         6В01505   Биология пәні мұғалімі

·         6В01703   Шетел тілі: екі шетел тілі

·         7М01703 Шетел тілдері және мәдениетарлық байланыс

·         6В04201 Құқықтану

·         7М04201 Құқықтану

·         6В05302 Физик-зерттеуші

·         6В01502 Физика пәнінің мұғалімі

·         6В08401 Ихтиология және балық шауаршылығы

·         6В11101 Туризм және сервис

Аккредитация процедурасын Агенттік шақырған отандық және шетелдік сарапшылар өткізді. Сыртқы сараптау комиссиясының төрағасы: Белых Юрий Эдуардович, I категориялы сарапшы (Минск, Белоруссия). IAAR үйлестірушісі: Ниязова Гулияш Балкенқызы, ЖОО институционалды және мамандандырылған аккредиттеуді өткізу бойынша жоба жетекшісі. Сарапшылар: Менлібекова Гүлбақыт Жолдасбекқызы (Л.Н.Гумилев ат. ЕҰУ), Верещагина Наталья Олеговна (Санкт-Петербург, РФ), Мадиева Ғалия Баянжанқызы (Әл-Фараби ат.ҚазҰУ), Құдабаева Айгүл Қалдыбекқызы (М.Х.Дулати ат. ТАУ), Погребицкая Марина Владимировна (М.Козыбаев ат. СҚУ), Алиев Натиг Латиф оглы (ГЭЦ (Баку, Әзірбайжан), Кульжумиева Айман Амангелдіқызы (М.Өтемисов ат.БҚУ), Алдабергенова Сауле Сәлімжанқызы (С. Сейфуллин ат.ҚазАТУ), Қартбаев Тимур Саатдинович (ҚазҰҚПУ), Урмашев Байдаулет Амантайұлы (Әл-Фараби ат.ҚазҰУ), Апендина Айнагуль Кенесқызы (Қ.Жұбанов ат. АӨУ), Машан Тогжан Тургалиевна (Л.Н.Гумилев ат. ЕҰУ), Жұмагулова Қалампыр Абжаппарқызы (Абай ат.ҚазҰПУ), Шевякова Татьяна Васильевна (Абылай хан ат. ҚазХҚжӘТУ), Каирденов Серик Сырлыбайұлы (Ш.Уәлиханов ат. КУ), Сагимбаева Шынар Жанузаковна (Қ.Жұбанов ат. АӨУ), Мұрзашев Төреш Қайыржанұлы (Жәңгір хан ат.БатҚазАТУ); Сарапшы-жұмыс беруші: Құнанова Дәмиля Бақыткерейқызы («Атамекен» Ұлттық кәсіпкерлер палатасының «Туризм» департаментінің басқарушы директоры-директор), Пилипенко Юрий Александрович («Еxpobest» қызмет көрсету мен тауар өндірушілердің Халықаралық ассоциациясының төрағасы), Абишева Анара Халеловна («Астана-Дарыны» Орталығының Интеллектуалдық іс-шараларды ұйымдастыру және Халықаралық ынтымақтастық бөлімінің басшысы); Сарапшы-студент: Тұңғұшов Шерхан Жасұланбекұлы (Ы.Алтынсарин ат.АПИ), Аймурзиева Аружан Канатовна (Әл-Фараби ат.ҚазҰУ), Сарабек Назерке Ерікқызы (АГК), Бекболатова Айдана Бекболатқызы (БатҚазИТУ), Октябрь Акиык (С.Аманжолов ат. ШҚУ).