Гилян университеті мен Атырау мемлекеттік университеті арасындағы ғылыми ынтымақтастық

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің бірінші проректоры – стратегиялық жоспарлау және халықаралық байланыстар жөніндегі проректор Айгерім Шилібекова бастаған делегация Иран мемлекетіне іссапармен барды.

Іссапар барысында Атырау мемлекеттік университеті Каспий маңы мемлекеттері университеттерінің Ассоциациясы мүшесі ретінде Гилян, Мазандаран және Ноширвани атындағы технологиялық университеттерінде болды. Айта кету керек, Каспий маңы мемлекеттері университеттерінің Ассоциациясы тарихы 1996 жылдан бастау алады. Сапар аясында аталмыш Ассоциация мүшелері Иран мемлекетінің жетекші оқу орындарының бірі Гилян университеті мен Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті арасында ғылыми ынтымақтастық орнату жөнінде меморандумға қол қойылды. Ынтымақтастық нәтижесінде екі университеттің ғалымдары бірлесе отырып, зерттеу жобаларын жүргізіп, ортақ мақалалар жариялайды деп күтілуде.
Сонымен қатар Атырау мемлекеттік университеті делегациясы алдыңғы қатарлы жоғары оқу орындарының бірі Тегеран университетін аралап, орталық кітапхана жұмысымен танысты.

АтМу студенттері университеттің проректорлары дайындаған тағамдардан дәм татты

18 Окт 2019 44

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің проректорлары №3 жатақхананың асханасында кешкі ас дайындады.

Айсұлу Тәжіғалиқызы мерейлі 70 жаста

18 Окт 2019 27

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің Иран орталығында университетіміздің қазақ тілі мен әдебиеті кафедрасының профессоры, ұстаз Айсұлу Тәжіғалиқызының 70 жас мерей тойына арналған жиын өтті.

Ақбаянды жеңісімен құттықтаймыз!

18 Окт 2019 31

Атырауда Жұмекен Нәжімеденов атындағы көркемсөз оқу шеберлерінің республикалық сайысы өтті. Байқауда қатысушылардың көркем мәтінді оқу шеберлігімен қатар, дауыс мәнеріне және тіл тазалығына, көркем мәтінді таңдау талғамы мен сахнада өзін-өзі ұстауына баса мән берілді. Өңірімізде ұйымдастырылған шарада Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің журналистика мамандығының 1 курс студенті Ақбаян Жасұланқызы 3-орынды жеңіп алды. Курс кураторы М.Т.Мукашева.  Ақбаянға алдағы уақытта да бағындырар белестерінің биік болып, жеңіс тұғырынан көрінуіне тілектеспіз.

«Бейне стандарттары әлемдік аренаны қалыптастырады»

18 Окт 2019 18

14 қазан күні  Университеттің 70 жылдығын қарсы алуға арналған 70 қадам бағдарламасы аясында Стандарттау күніне арналған «Бейне стандарттары әлемдік аренаны қалыптастырады» тақырыбындағы  физика, математика және ақпараттық технологиялар факультеті, физика және техникалық пәндер кафедрасының ұйымдастыруымен  дөңгелек үстел болып өтті. Дөңгелек  үстелге  стандарттау және сертификаттау саласындағы мамандар мен 5В073200-Стандарттау және сертификаттау мамандығының студенттері қатысты.

Сыбайлас жемқорлыққа қарсы кездесу өтті

18 Окт 2019 34

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде "Рухани жаңғыру" бағдарламасы аясында Атырау облыстық Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігінің (Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызмет) жанынан құрылған Республикалық Арнайы мониторинг топтың мүшелерімен  кездесу өтті.