Гилян университеті мен Атырау мемлекеттік университеті арасындағы ғылыми ынтымақтастық

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің бірінші проректоры – стратегиялық жоспарлау және халықаралық байланыстар жөніндегі проректор Айгерім Шилібекова бастаған делегация Иран мемлекетіне іссапармен барды.

Іссапар барысында Атырау мемлекеттік университеті Каспий маңы мемлекеттері университеттерінің Ассоциациясы мүшесі ретінде Гилян, Мазандаран және Ноширвани атындағы технологиялық университеттерінде болды. Айта кету керек, Каспий маңы мемлекеттері университеттерінің Ассоциациясы тарихы 1996 жылдан бастау алады. Сапар аясында аталмыш Ассоциация мүшелері Иран мемлекетінің жетекші оқу орындарының бірі Гилян университеті мен Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті арасында ғылыми ынтымақтастық орнату жөнінде меморандумға қол қойылды. Ынтымақтастық нәтижесінде екі университеттің ғалымдары бірлесе отырып, зерттеу жобаларын жүргізіп, ортақ мақалалар жариялайды деп күтілуде.
Сонымен қатар Атырау мемлекеттік университеті делегациясы алдыңғы қатарлы жоғары оқу орындарының бірі Тегеран университетін аралап, орталық кітапхана жұмысымен танысты.

«Болашағым өз қолымда!»

6 Дек 2019 11

Университетімізде «Болашағым өз қолымда!» тақырыбында жетім балалардың болашақта армандайтын мамандықтары бойынша бір күндік экскурсия өтті.

Спартакиада жеңімпаздары анықталды

5 Дек 2019 30

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің құрылғанына 70 жыл толуына орай студенттер арасында ұйымдастырылыған факультетаралық спартакиада өз мәресіне жетті.

Мен көшбасшымын!

4 Дек 2019 17

Осындай тақырыппен Нұр-Сұлтан қаласында интеллектуалды ойындар өтті.
Аталмыш сайыста университетіміздің қаржы және есеп кафедрасы студенттерінен құралған команда жүлделі II орынға ие болды.

Бас жүлде - Жәнияда!

3 Дек 2019 18

Қазақстан Республикасының Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігінің Атырау облысы бойынша департаментімен ұйымдастырылған "Ақынның қаламы-адалдық алаңы" атты жас ақындар мүшәйрасында қазақ тілі және әдебиеті мамандығының 2 курс (3жылдық) студенті Хайролла Жәния бас жүлдені жеңіп алды.

Әбілмансұр "Үздік жас спортшы" атанды

3 Дек 2019 23

Дене шынықтыру және спорт мамандығының ІІ курс студенті, каратэ-додан әлем чемпионы, университетіміздің мақтанышы Батырғали Әбілмансұр "Үздік жас спортшы" атанды.