Ғарифолла Әнес Атырау университетінің «Құрметті профессоры» атанды

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті Ғылыми кеңесінің кеңейтілген отырысы болып өтті.

Ғылыми кеңес жұмысын Атырау университетінің ректоры, химия ғылымдарының докторы, профессор Абзал Талтенов ашып, кеңейтілген кеңестің шақырылуы себебін түсіндіріп берді. Ғылыми кеңес мүшелерінің шешімімен «Арыс» қорының президенті, «Арыс» баспасының директоры, Халықаралық «Қазақ тілі» қоғамының вице-президенті, филология ғылымдарының докторы, Атырау облысы, Құрманғазы ауданының тумасы Ғарифолла Әнес Атырау университетінің «Құрметті профессоры» атағына ұсынылған болатын. Бүгінгі Ғылыми кеңестің кеңейтілген отырысында ғалымға «Құрметті профессор» сертификаты мен мантиясы салтанатты түрде табыс етілді. Ғылыми кеңес мүшелері, профессорлар Қадыр Жүсіп, Аққали Ахмет және София Сағындықовалар сөз алып Ғарифолла Әнестің ғылымға, әдебиетке және де баспа ісіне сіңірген еңбектері мен жақсылықтарына толықтай тоқталып, алға қарай да ғалымға творчествалық табыстар тіледі. Одан соң, сөз кезегі «Арыс» қорының президенті, «Арыс» баспасының директоры, филология ғылымдарының докторы, Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің құрметті профессоры Ғарифолла Әнес ағамызға беріліп, ол кісі жиналған барша кеңес мүшелері мен қонақтарға алғысын айтып, болашақ жоспарларымен, ойларымен бөлісті.

Жастар жылындағы жаңа талпыныс

22 Апр 2019 23

22-26 сәуір аралығында Х.Досмұхамедов атындағы АтМУ өзін-өзі басқару ұйымының апталығы басталды.

«Толеранттылық: ерекше білімді қажет ететін балалармен қатынас» тақырыбында тәжірибе алмасты

21 Апр 2019 43

18 сәуірде Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті, Инновациялық білім беру факультеті, Психология және арнайы білім беру кафедрасының ұстаздарымен және 3 курс Дефектология мамандығының студенттерімен «Рухани жаңғыру» бағдарламасы аясында, университеттің 70 жылдығына арналған іс-шаралар жоспары негізінде«Толеранттылық: ерекше білімді қажет ететін балалармен қатынас» тақырыбында тәжірибе алмасу үшін семинар ұйымдастырылды.

«Тұлғалар аллеясы» салтанатты түрде ашылды

19 Апр 2019 80

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президенті - Елбасы Н.Ә.Назарбаевтың «Болашаққа бағдар: рухани жаңғыру» бағдарламалық мақаласы аясында еліміздің дамуына үлес қосып, білім, ғылым, мәдениет және өнер саласында айрықша із қалдырған Атырау өңірінің біртуар азаматтарына арналған «Тұлғалар аллеясының» салтанатты ашылу рәсімі өтті.

18 Апр 2019 50

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде «Президенттік басқару жүйесінің теориясы мен практикасы және Қазақстандағы Президенттік сайлау» тақырыбында  конференция өтті.

Профессор Бақыт Барсайдың 70 жасқа толуына орай ғылыми-әдістемелік конференция

17 Апр 2019 89

2019 жылы 12 сәуір күні Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде ардагер ұстаз, ғалым,  пед.ғ.д., профессор Барсай Бақыт Телжанқызының мерейлі 70 жасқа толуына арналған «Білім беру мазмұнын жаңарту жағдайында педагогикалық кадрларды кәсіби даярлау: құзыреттілік, технология, инновация» атты республикалық  ғылыми-әдістемелік конференция өтті.