«KhalelScholarship» пәндік байқау өтті

2023 жылдың 21 сәуір күні Халел Досмұхамедовтың 140 жыл толуына орай Х.Досмұхамедов атындағы Атырау университеті Көптілді білім беру факультетінің ұйымдастыруымен Атырау облысы мен Атырау қаласының жалпы орта білім беретін мектептердегі 11 сынып оқушыларының арасында  ағылшын тілі бойынша «KhalelScholarship» пәндік байқау өтті. Аталған шараға Атырау облысы мен қала мектептерінен 65 оқушы қатысты. Бағдарлама бойынша байқау 2 турдан тұрады. 1тур бойынша лексико-грамматикалық компьютерлік тест,  2 тур-ауызша сөйлеу PublicSpeech. Байқаудың адал, ашық, таза өтуі үшін шетелдік ағылшын тілі пәнінің мұғалімдері әділқазылар ретінде арнайы шақырылды.
Шараның мақсаты-оқушылардың ағылшын тілін үйренуге деген қызығушылығын арттыру; теориялық білім мен практикалық дағдыларды тереңдету; жеке тұлғаның өзін-өзі дамуына ықпал ету; жалпы орта білім беру мекемелерінің оқушылары арасында кәсіптік бағдар беру жұмысын жандандыру және Х.Досмұхамедов атындағы Атырау университетінің грантын жеңіп алу.
Байқау қорытындысымен 1 орын алған жеңімпаздар 6B01703 - Шетел тілі: екі шетел тілі білім бағдарламасы бойынша IT мектеп-лицейінің оқушысы Сабыржан Асылбек және 6В02301 – Аударма және аударматану білім бағдарламасы бойыншаIT мектеп-лицейінің оқушысыАсқарұлы ТемірланЖоғары білім беру ұйымдарына оқуға қабылдаудың үлгі ережесіне сәйкес университет гранттары табысталады.
2 орын алған жеңімпаздарынаЖ.Қаражігітов атындағы №16 мектеп-лицейінің оқушысыМажитов Бекзат және Д.Байбосынов атындағы №13 ұлттықмектеп-гимназиясының оқушысы Самат Мансурға оқу ақысына 50% жеңілдік және 3 орын алған жеңімпаздар№ 38 мектеп-лицейінің оқушысы Сағынова Ажар мен IT мектеп-лицейінің оқушысы ГубашеваЭльназғаоқу ақысына 30% жеңілдік берілді. Сонымен қатар, барлық қатысқан оқушыларға сертификаттар табысталды.
Байқау жоғары дәрежеде өткізілді, жеңімпаздарды жеңісімен құттықтай отыра, сәттілік тілейміз!!!