Бітіруші түлектермен кездесу өтті

28 сәуір күні факультетіміздің ұйымдастыруымен Қ.Дүтбаева атындағы Атырау гуманитарлық колледжінің бітіруші түлектерімен кездесу өтті. Кездесудің мақсаты - колледж студенттерінің кәсіби білімін әрі қарай ЖООда жалғастыру үшін үгіт-насихат жүргізу.
Кездесу барысында  Көптілді білім беру факультеті туралы жалпы ақпарат және факультетте дайындалатын мамандықтар туралы, жұмыс жасап жатқан түлектеріміздің және магистратураны шетелдік ЖОО орындарында бітіріп, факультетте жұмыс жасап жатқан оқытушылардың видео сұхбаты, шетелдік, яғни Қытай, Түркия мемлекетіндегі университеттерде академиялық ұтқырлықтан өтіп жатқан студенттердің видео сәлемдемесі, факультетте жұмыс жасап тұрған орталықтар туралы қысқаша ақпараттар берілді. Факультетте мамандықтарды дайындайтын кафедраның меңгерушілері мамандық туралы мәлімет берді. Студенттердің тарапынан қойылған сұрақтарына жауап берілді. Колледж бітіруші студенттерінің талаптары оң болып, болашақта мамандық иесі болуына тілектестік білдіріп және кәсіби білімін ЖООда жалғастыруда Атырау Университетіне оқуға шақырдық.