Физика, математика және ақпараттық технологиялар факультетінде «Рухани жаңғыру – туған жер тұтастығы мен ел болашағы» атты тәрбиелік шара өтті

2021 жылдың 26 –наурыз күні Информатика кафедрасының аға оқытушысы А.А.Есекенованың ұйымдастыруымен Информатика мамандығының топ студенттеріне «Рухани жаңғыру – туған жер тұтастығы мен ел болашағы» тақырыбында тәрбиелік мәдени-шара өткізіледі.

• Тәрбиелік мәдени шараның мақсаты - Студенттердің туған жеріне, еліне, деген сүйіспеншіліктерін арттыру.
• Болашаққа деген сенімі, ой-өрісін дамыту.
• Студенттер елінің мұрасын қастерлеп, оны жалғастырушы азамат болуға тәрбиелу.

Елбасы Нұрсұлтан Назарбаев өзінің «Болашаққа бағдар: Рухани жаңғыру» атты мақаласында өлкетану бағытындағы «Туған жер» бағдарламасын қолға алуды ұсынды. Осы бағыттың жүзеге асырылуына сендер де туған жерді дәріптеу, құрметтеу арқылы үлес қосаса аласыңдар.

Факультет тәрбие ісі жөніндегі декан орынбасары Есекенова А.А.