Университетте жеке есепті класс концерті өтті

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау университетінде гуманитарлық ғылымдар және өнер факультеті, музыка және өнер кафедрасының аға оқытушысы Күміс Жаңабайқызының шәкірттері жеке есепті класс концертін өткізді.
Шара барысында концерттік – камералық орындаушы, оқытушы мамандығының бітіруші түлектері Құндыз Серікқали, Айдана Табылдиева және  1, 3 курс оқитын студенттер Дильназ Маратова, Фариза Салахаденова, Мұхаммед Рзахан шетел, орыс және Қазақстан композиторларының ариялары мен романстары, халық әндерін орындап, тыңдаушылардың құрметіне бөленді. Музыка және өнер кафедрасында оқытушылар жыл сайын осындай жеке есепті класс концерттерін беріп, кафедра меңгерушісі А.Т.Шаужанованың басшылығымен аудандарға, қала мектептеріне концерттер, мастер-класстар өткізеді.