Жұмыс берушілермен кездесу

Университетте өтіп жатырған «Жас мамандар жәрмеңкесі-2021» шарасы аясында «Қазақстан және дүниежүзі тарихы» кафедрасының ұйымдастыруымен 5В020300-тарих мамандығы студенттерінің облыс көлеміндегі жұмыс берушілер өкілдерімен кездесуі өтті.Кездесуді кафедра меңгерушісі Л.Бердіғожин жүргізіп отырды.Студенттер алдында РМҚК Сарайшық тарихи-мәдени музей қорығы директоры,профессор Әбілсейіт Қапизұлы Мұқтар,Атырау облыстық мемлекеттік архивы директоры,профессор Серік Орынғалиұлы Қуаныш, Атырау облыстық мемлекеттік қызмет істері департаменті басқарма басшысы Сапарбай Қуанышев,Атырау облыстық өлкетану музей басшысы,тарих магистры Рашила Харипова,Мақат ауданы мемлекеттік архивы директоры Ақмарал Шихиева сөз сөйлеп,болашақ мамандарға өз салалары туралы мол мағлұматтар берді.Бітіруші курс студенттері Райыс Жұмабаев,Ақбота Асанова өндірістік практика кезінде Исатай ауданы архив және музейіндегі жұмыстарын сөз етті. Гуманитарлық ғылымдар және өнер факультеті деканы,профессор Сағынгерей Аймұратов кездесуді қорытындылап,университет басшылығы атынан қатысушыларға алғыс білдірді.
Лесқали Базарғалиұлы