«Тәуелсіздік тірегім-Қазақстан жүрегім» атты студенттік ғылыми-практикалық онлайн конференция өтті

11 желтоқсан күні Жаратылыстану және ауыл шаруашылық ғылымдары факультеті ұйымдастыруымен «Тәуелсіздік тірегім-Қазақстан жүрегім» атты студенттік ғылыми-практикалық конференция онлайн форматта өткізілді.

Конференцияның мақсаты:
Еліміздің тәуелсіздігін атап өту қарсаңында  тарихқа шолу, тәуелсіздік жолындағы ерлік пен еңбекті үлгі етіп, Отанды сүюге, елге адал қызмет етуге тәрбиелеу.

Конференция негізгі үш бағыт бойынша жұмыс жасады.
1.Тәуелсіздік жолында: Нәтиже. Жетістік. Болашаққа бағдар
2.Тәуелсіздік жолында күрескен тұлғалар
3.Туымыз биік – Тұғырымыз берік

Осы аталған 3 бағыт бойынша өте жоғары деңгейде дайындалған баяндамалар тыңдалды және жас ұрпақтың тарихтың тереңіне үңіліп, әрбір тас бетінде қалған таңбаларға қарап бабаларымыз жасап келе жатқан дәуірлердің есебінде кеткен шайқастар, аштық, жау тылында қалған жұрттың әрбір қаны мен көз жасына қарап тәуелсіздіктің қандай керемет ұғым екенін сезінуі, біз бейбіт елдің ұрпағымыз, біз еркін елдің ұландарымыз деген мақтанышы, әрбір баяндама жасап қатысқан студенттің бойынан байқалды.
Тәуелсіздігіміздің тұғыры биік, халқымыздың еңсесі жоғары, егемендігіміз баянды болсын!