Студентіміз Республикалық олимпиада да жүлделі орыннан көрінді

Қазақстан Республикасы Ғылым және жоғары білім министрлігінің ұйымдастыруымен Қазақстан Республикасы Жоғары оқу орындарының білім алушылар арасындағы «Құқық» бағыты бойынша 2024 жылғы 18 сәуірінде өткен ХVI Республикалық пәндік олимпиадасында жүлделі үшінші орын алған Атырау университеті экономика және құқық факультетінің 4 курс студенті  Мөлдір Медетованы шын жүректен құттықтаймыз.
«Тұран-Астана» университетінде ұйымдастырылған тартысты дода да 96 студенттің ішінен жүлделі орын алған Мөлдірге алдағы уақытта да білімімен биік шыңдарды бағындыра беруіне тілектеспіз. Білім алушымыздың ғылыми жетекшісі азаматтық-құқықтық пәндер кафедрасының аға оқытушысы, магистр Марта Тәжіғалиева, кафедра меңгерушісі  Үздік Идресова еңбекте шығармашылық табыстар мен өрлеу тілейміз.
Республикалық олимпиадаға үлкен дайындықпен қатысып, бақтарын сынаған құқықтану білім бағдарламасының студенттері  Жәңгір Темірханов пен Қуандық Кереевке алдағы уақытта сәттіліктер тілейміз!
Экономика және құқық факультеті