Экобрендинг тиімділікті бағалау және шығармашылық технологиялар

Торайғыров унивеситетінің «Экономика және құқық» факультеті «Экономика» кафедрасында 2024 жылдың қаңтар-ақпан айларында  өткізілген «ESG Қазақстандағы және әлемдегі: түсінігі пен тәжірибесі» тақырыбында «Экобрендинг тиімділікті бағалау және шығармашылық технологиялар» секциясы бойынша экономикалық мамандықтары студенттерінің ғылыми жұмыстарының халықаралық байқауының қорытындысы.
Қаржы және есеп кафедрасына қарасты  6B04104 «Бизнес-процесстерінің есебі, аудиті және талдау» ББ білім алушылары  Айтжан Айкүміс Рысқалиқызы,Жакупова Перизат Сағытжанқызы, PhD, доцент Кадырбергенова Асель Калшикеевнаның жетекшілігімен  «Экобрендингті қолдана отырып, маржиналдық талдау» тақырыбымен осы байқауға қатысып 3 орын жүлдегерлері атанды. Құттықтаймыз!!!