Қаржы және есеп кафедрасының филиалында іскерлік кездесу

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау университетінің қаржы және есеп кафедрасының филиалында «Fortebank» АҚ АФ серіктестерімен кездесу өтті.
Кездесуге директордың орынбасары Алтынбек Тасбулатов, қаржы және есеп кафедрасының меңгерушісі, PhD Зита Кенжеғалиева, PhD Альфия Ахметова,  қаржы және аналитика мамандығының 4 курс студенттері қатысты.
Кездесуге қатысушылар кафедра филиалының жоспары мен оқу сабақтарын практикалық өткізуге бағытталған бірлескен іс-шаралар туралы талқылады. Алтынбек Тасбулатов «Фортебанк» АҚ АФ үшін кадрларды даярлаудың стратегиялық міндеттері және осы банктегі бос лауазымдарға қызығушылық білдіретін үміткерлерге қойылатын талаптар туралы әңгімеледі.
Кездесуге қатысқан бітіруші курс студенттерін банктің болашақтағы басымдықтары ерекше қызықтырды.
Жиын барысында Зита Кенжеғалиева серіктестерге ынтымақтастыққа ашықтығы мен жұмыс берушілердің жылы жүздесуі үшін алғысын білдірді.