Академиялық ұтқырлық бағдарламасын жүзеге асыру мақсатында өзара тәжірибе алмасу

Х. Досмұхамедов атындағы Атырау университеті қызметінің басым бағыттарының бірі, оқытушылар мен студенттердің академиялық ұтқырлық бағыты бойынша білім мен ғылыми зерттеулердің тиімділігін арттыру, сыртқы және ішкі интеграциялық байланысты орнату болып табылады.Қазіргі білім беру саласындағы маңызды бағыттардың бірі болып табылатын академиялық ұтқырлық бағдарламасын жүзеге асыру мақсатында өзара тәжірибе алмасу үшін 12.02. – 24.02 аралығанда Ш. Есенов атындағы Каспий мемлекеттік технологиялар мен инжиниринг университетінің құқықтану білім бағдарламасына экономика және құқық факультеті, қылмыстық құқықтық пәндер  кафедрасының з.ғ.к. Ж.Б.Шаяхметова мен аға оқытушысы, з.ғ.м. Г.С.Мухамбетова  дәріс оқыды.