«Кәсіби тұрғыдан жетілудегі мамандық таңдаудың ролі» туралы офлайн кездесу өтті

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау университетінің Экономика және құқық факультетінің, Қылмыстық-құқықтық пәндері кафедрасының оқытушысы Ергалиева К. 2021 жылдың 15 сәуірінде кәсіби бағдар жұмыстарын жүргізу жоспары барысында Жұмыскер елді мекенінде орналасқан Исатай Тайманов атындағы орта мектеп түлектерімен «Кәсіби тұрғыдан жетілудегі мамандық таңдаудың ролі» туралы офлайн кездесу өткізді. Мектеп бітірушілерге университетіміздің тұрмыс тіршілігімен, жетістіктерімен кеңінен тоқталды. Факультеттегі білім бағдарламаларымен, соның ішінде "құқық қорғау қызметі" мен "құқықтану" мамандықтарымен таныстырды. Спорт кешені, кітапхана, жатақхана мәселелеріне байланысты сұрақтарға жауап берілді. Кездесу соңында мектеп бітірушілерді пандемия жағдайына байланысты алысқа бармай, өз қаламыздағы білім ордасында білімдерін жалғастыруға шақырды.