Мектеп-гимназиядағы кәсіби бағдар

14 сәуірде Х.Досмұхамедов атындағы Атырау университеті Экономика кафедрасының №31 мектеп-гимназиясының оқушыларымен кезекті кәсіби бағдар беру жұмысы өтті.
Zoom платформасындағы онлайн кездесудің ұйымдастырушылары экономика ғылымдарының магистрлері, аға оқытушылар Карамулдина Айнур Амангельдиевна және Тлепова Гульаим Бердигалиевна болды.
Кездесу барысында 6В04101-Экономика және 6В04107-Маркетинг білім беру бағдарламалары ұсынылды. Аталған бағдарламаларды игеру барысында алынатын құзыреттер түсіндіріліп, еңбек нарығындағы түлектер орналаса алатын жұмыс нысандары аталынып өтті.
Мектеп оқушылар кафедраның профессор-оқытушылар құрамымен және шетелдік қонақ дәріскерлерімен – Кембридж университетінің профессоры Тұралай Кенчпен, Түркия PhD докторы Хакан Сезерельмен және т.б. танысты.
Кездесуге сондай-ақ 1-курс студенттері де шақырылды, олар Атырау университетінде оқудан алған әсерлерімен бөлісті. Махметова Альмира қызықты және белсенді әрекеттері, студенттік өзін-өзі басқару, волонтерлік жұмыс және студенттік өмірдің басқа да қызықты іс-шаралары туралы айтып берді. Оқушыларға ҰБТ-да тиісті балл жетіспеген жағдайда тыңдаушылар ретінде ЖОО-ға қабылдануы мүмкін екендігі түсіндірілді және оларға ұлттық тестілеуді сәтті тапсырған кезде кейіннен студент болып қабылданатыны туралы және оқуын жалғастыруға мүмкіндігі беріледі.

Экономика кафедрасы №31 мектеп-гимназия әкімшілігіне, яғни директор Г. Х.Киреевке, оқу ісінің меңгерушісі А.Б.Мұқашеваға және сынып жетекшілері А.М.Сидағалиеваға, А.Н.Султановаға, М.Б.Мукатоваға, С.Б.Багытоваға аталған кездесуді ұйымдастыруға қолдау көрсеткені үшін алғыс білдіреді.