Мәдени және спорттық шаралар

Бүгін Атырау университетінде Атырау қаласының Құрметті азаматы, «Парасат» орденінің иегері, тарих ғылымдарының докторы, профессор Табылдиев Хисмет Бозанұлының мерейлі 80 жасына арналған шаралар спорттық жарыстардан басталды. Алдымен Атырау қаласындағы орталық «Мұнайшы» стадионында Атырау қаласындағы жоғары және орта арнаулы оқу орындары студенттерінің жеңіл атлетикадан жарысы өтті.

Сонымен қатар университеттің спорт кешенінде қазақ күресінен түйе палуандар арасында халықаралық турнир де басталды. Танымал палуандар арасындағы күресті және оның салтанатты жабылуы рәсімін тамашалуға шақырамыз. Арнайы шараларға орай Атырау университетінің алаңында тігілген киіз үйлерден мерекелік дәм татуға болады.

Осы күні «Құрманғазы» атындағы мәдениет сарайында республикалық ақындар айтысы өтеді. Айтысқа Астана, Ақтау, Атырау, Ақтөбе, Семей, Қызылорда, Павлодар, Орал қалаларынан тамылам айтскерлер қатысады. Әділ қазылар алқасында Жүрсін Ерман, Айнұр Тұрсынбаева бар. Басталуы 11 қазан сағат 17.00. Ертең, 12 қазаанда, халықаралық конференция өз жұмысын бастайды.

Атырау университетінің студенті Назым Ищанова тағы да Алтын медальмен келді!

18 Мар 2017 398

Халел Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік универсиетінің студенті «былғары қолғап» шебері Назым Ищанова

Нижат Рахимов Атырауда!

18 Мар 2017 315

Рио-де-Жанейро қаласында өткен XXXI  олимпиада ойындарының алтын медаль иегері Нижат Рахимов  бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің студенттері  мен жүздеген жанкүйерлерімен кездесті.

Жеңіл атлетикадан университет студенттері үздіктер қатарында болды

18 Мар 2017 359

Атырау университетінің профессоры Хисмет Бозанұлының 80 жасына орай «Мұнайшы» стадионында өткен Атырау қаласындағы оқу орындары

Атырау университетінің студент - спортшыларымен кездесу кеші

18 Мар 2017 380

2016 жылдың 2-ші қарашасы күні Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің акт залында Халықаралық ареналарда ел намысын қорғап жүрген Атырау университетінің студент - спортшыларымен кездесу кеші болып өтті.