Erasmus жобалары жетістіктерінің көрмесі, Астана қаласы, Қазақстан

25.10.2018 жылы Л.Н.Гумилев атындағы Еуразия Ұлттық университетінде Erasmus+ бағдарламасы бойынша жобалар нәтижелерінің көрме ұйымдастырылды. Ол жердегі көптеген жобалардың арасында № 574056-EEP-1-2016-1-PL-EPPKA2-CBHE-SP «Lifelong Learning for Sustainable Development» (SUSDEV)/ «Өмір бойы оқыту арқылы тұрақты дамуды үйрену» жобасы да болды.

Бұл шара Erasmus+ бағдарламасының Ұлттық кеңсесімен Қазақстандағы Еуропа одағының өкілдерімен бірге өткізілді. Шараның ойдағыдай өтуіне ҚР-ның Білім және ғылым министрлігі, ҚР ЖОО-ның ректорлар кеңесі, Л.Н.Гумилев атындағы Еуразия Ұлттық университеті үлкен үлестерін қосты.

Бұл шараға Қазақстанның 14 облысынан 170-тен астам өкілдер, ұлттық ұйымдар, Еуропа мемлекеттерінен және басқа да ортақ ұйымдардың өкілдері қатысты.

Бұл іс – шараның ашылуына Қазақстандағы Еуропа Одағының бас өкілі Свен-Олов Карлссон,  ҚР-ның Білім және ғылым Вице-министрі Асхат Аймагамбетов, Л.Н.Гумилев атындағы Еуразия Ұлттық университетінің ректоры, ректорлар кеңесінің төрағасы Ерлан Сыдыков, Қазақстандағы Эразмус+ бағдарламасының ұлттық үйлестірушісі Шайзада Тасбулатова сынды ірі тұлғалар мен профессорлар-оқытушылар және студент - жастар қатысты. Көрмеге белгілі нәтижеге қол жеткізе алған Эразмус+ бағдарламасының жоба жетекшілері қатысты.

Шараның мақсаты - ППВО Эразмус+ жобасының нәтижесін қызығушылық танытқан ауқымды аудиторияға таныстыру.