«Жақсылыққа –жаным жақын» қайырымдылық акциясы

Осы оқу жылында Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің белсенді студенттерінің бастамасымен «Жақсылыққа –жаным жақын»  атты студенттердің қайырымдылық қоры...

Осы оқу жылында Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің белсенді студенттерінің бастамасымен «Жақсылыққа –жаным жақын»  атты студенттердің қайырымдылық қоры құрылған болатын. Жақында осы қайырымдылық қорының мүшелері 1 маусым – Халықаралық балаларды қорғау күніне орай Атырау қаласындағы Сабыр Қазыбаев атындағы мектеп-интернатында мерекелік іс-шара ұйымдастырды.
Студенттер қайырымдылық қорына жинақталған қаражатқа бүлдіршіндерге сыйлықтар алып, концерттік бағдарлама ұсынды. Ертегілер еліне кейіпкерлермен бірге жасалған саяхат та балалардың көңілінен шықты.
Осы бастаманы іске асыруға өз үлесін қосқан «Дизайн» мамандығының II курс студенті Әзербаева Маликаға және барлық бастамашыл жастар тобына ризашылық білдіреміз!

Тестовая запись с детальным фото

5 Мар 2017 693

28 февраля 2017 года на базе Атырауского государственного университета имени Х. Досмухамедова состоялась онлайн-конференция.

Тестовая новость с видео

5 Мар 2017 675

Атыраудың алаугері

23 Янв 2017 699

Атырау 2017 жылғы қысқы Универсиаданың алау эстафетасын 27 қаңтарда қабылдайды.