Университет – колледж ынтымақтастығы

Өзін-өзі басқару аптасы кезінде Қ.Дүтбаева атындағы гуманитарлық колледждің бір топ студенттері Инновациялық білім факультетіне қонаққа келді.

Факультетіміздің Педагогика және психология мамандығының 4 курс студенттерінің ұйымдастыруымен «Atyrau University–іне Қош келдіңіз!» шарасына келген колледж студенттері университет базасымен, оқу ғимараттарымен, музеймен және ақпараттық білім беру орталығымен, Kid`s University, «Жайық» спорткешенімен танысты.

Колледж студенттері қабылдау комиссия орталығына барып, ол жерден өздеріне қатысты көптеген ақпараттар алды. Атаулы шараның мақсаты университетіміздің кафедраларымен, мамандықтарымен, олардың тыныс-тіршілігімен таныстыра отырып кәсіби бағдар беру.

Т.Ж. Бисембаева,

Психология және арнайы білім беру кафедрасының аға оқытушысы

Үміткерлер арасында дебат өтті

26 Сен 2022 34