Университет – колледж ынтымақтастығы

Өзін-өзі басқару аптасы кезінде Қ.Дүтбаева атындағы гуманитарлық колледждің бір топ студенттері Инновациялық білім факультетіне қонаққа келді.

Факультетіміздің Педагогика және психология мамандығының 4 курс студенттерінің ұйымдастыруымен «Atyrau University–іне Қош келдіңіз!» шарасына келген колледж студенттері университет базасымен, оқу ғимараттарымен, музеймен және ақпараттық білім беру орталығымен, Kid`s University, «Жайық» спорткешенімен танысты.

Колледж студенттері қабылдау комиссия орталығына барып, ол жерден өздеріне қатысты көптеген ақпараттар алды. Атаулы шараның мақсаты университетіміздің кафедраларымен, мамандықтарымен, олардың тыныс-тіршілігімен таныстыра отырып кәсіби бағдар беру.

Т.Ж. Бисембаева,

Психология және арнайы білім беру кафедрасының аға оқытушысы

АтМу студенттері университеттің проректорлары дайындаған тағамдардан дәм татты

18 Окт 2019 80

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің проректорлары №3 жатақхананың асханасында кешкі ас дайындады.

Айсұлу Тәжіғалиқызы мерейлі 70 жаста

18 Окт 2019 45

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің Иран орталығында университетіміздің қазақ тілі мен әдебиеті кафедрасының профессоры, ұстаз Айсұлу Тәжіғалиқызының 70 жас мерей тойына арналған жиын өтті.

Ақбаянды жеңісімен құттықтаймыз!

18 Окт 2019 43

Атырауда Жұмекен Нәжімеденов атындағы көркемсөз оқу шеберлерінің республикалық сайысы өтті.

«Бейне стандарттары әлемдік аренаны қалыптастырады»

18 Окт 2019 31

14 қазан күні  Университеттің 70 жылдығын қарсы алуға арналған 70 қадам бағдарламасы аясында Стандарттау күніне арналған «Бейне стандарттары әлемдік аренаны қалыптастырады» тақырыбындағы  физика, математика және ақпараттық технологиялар факультеті, физика және техникалық пәндер кафедрасының ұйымдастыруымен  дөңгелек үстел болып өтті.

Сыбайлас жемқорлыққа қарсы кездесу өтті

18 Окт 2019 42

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде "Рухани жаңғыру" бағдарламасы аясында Атырау облыстық Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігінің (Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызмет) жанынан құрылған Республикалық Арнайы мониторинг топтың мүшелерімен  кездесу өтті.