Университет – колледж ынтымақтастығы

Өзін-өзі басқару аптасы кезінде Қ.Дүтбаева атындағы гуманитарлық колледждің бір топ студенттері Инновациялық білім факультетіне қонаққа келді.

Факультетіміздің Педагогика және психология мамандығының 4 курс студенттерінің ұйымдастыруымен «Atyrau University–іне Қош келдіңіз!» шарасына келген колледж студенттері университет базасымен, оқу ғимараттарымен, музеймен және ақпараттық білім беру орталығымен, Kid`s University, «Жайық» спорткешенімен танысты.

Колледж студенттері қабылдау комиссия орталығына барып, ол жерден өздеріне қатысты көптеген ақпараттар алды. Атаулы шараның мақсаты университетіміздің кафедраларымен, мамандықтарымен, олардың тыныс-тіршілігімен таныстыра отырып кәсіби бағдар беру.

Т.Ж. Бисембаева,

Психология және арнайы білім беру кафедрасының аға оқытушысы

Ұлы дала батырлары есімі зерттеле бермек

11 Дек 2018

"Нұр Отан" партиясы Атырау облыстық филиалы жанынан құрылған саясаттанушылар орталығының ұйымдастыруымен Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің профессоры, тарихшы-өлкетанушы Амангелді Шамғоновтың "Ұлы дала батыры – Тайманұлы Исатай" атты кітабының таныстырылымы өтті.

Ұлы дала батырлары есімі зерттеле бермек

11 Дек 2018 8

"НұрОтан" партиясы Атырау облыстық филиалы жанынан құрылған саясаттанушылар орталығының ұйымдастыруымен Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің профессоры, тарихшы-өлкетанушы Амангелді Шамғоновтың "Ұлы дала батыры – Тайманұлы Исатай" атты кітабының таныстырылымы өтті.

Science Café кезекті отырысы

7 Дек 2018 31

2018 жылдың 7 желтоқсан күні Science Café кезекті отырысы болды. Спикер ретінде Кембридж университетінің профессоры, қаржы саласындағы Кембридж басқару қорының PhD мүшесі, бұрын Түркия Орталық банкінің төрағасының орынбасары, Қазақстан Форте Банк кеңесшісі (2016 ж.) Туралай Кенч қатысты.

АтМУ командасы І орын алды

6 Дек 2018 106

Желтоқсанның 1-і мен 3-і аралығында Қазақстанның батыс аймақтық ұлттық студенттік лигасының 2018-19 маусымының  I туры басталды. Рүстем Тулеуов жетекшілік ететін баскетбол командасы Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті командасы 3 команданы ойсырата жеңіп, 1 орынды иеленді.

Көптілді білім берудің өзекті мәселелері

6 Дек 2018 84

Қарашаның 30-ыншы жұлдызында Х. Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде «Рухани жаңғыру» мемлекеттік бағдарламасы аясында «Жоғарғы оқу орындарында көптілді білім берудің өзекті мәселелері» атты аймақтық, ғылыми-тәжірбиелік конференция өткізілді.