Университет – колледж ынтымақтастығы

Өзін-өзі басқару аптасы кезінде Қ.Дүтбаева атындағы гуманитарлық колледждің бір топ студенттері Инновациялық білім факультетіне қонаққа келді.

Факультетіміздің Педагогика және психология мамандығының 4 курс студенттерінің ұйымдастыруымен «Atyrau University–іне Қош келдіңіз!» шарасына келген колледж студенттері университет базасымен, оқу ғимараттарымен, музеймен және ақпараттық білім беру орталығымен, Kid`s University, «Жайық» спорткешенімен танысты.

Колледж студенттері қабылдау комиссия орталығына барып, ол жерден өздеріне қатысты көптеген ақпараттар алды. Атаулы шараның мақсаты университетіміздің кафедраларымен, мамандықтарымен, олардың тыныс-тіршілігімен таныстыра отырып кәсіби бағдар беру.

Т.Ж. Бисембаева,

Психология және арнайы білім беру кафедрасының аға оқытушысы

"Kids University" балалар лагері ашылды

17 Июн 2019 19

Жазғы маусымның басталуына орай, лагерь алғашқы кезеңге 3 маусымнан бастап демалушыларды қабылдады. 10 күнге арналған жазғы лагерьге каникулдарын тиімді өткізуге келген 25 оқушы қатысты.Балалардың алғашқы күні салтанатты түрде студенттік билет алып, лагерьмен танысумен басталды.

Табысқа жету жолы

10 Июн 2019 106

Х. Досмұхамедов атындағы АтМУ студенттердің өзін – өзі басқару апталығы аясында студенттерге Корпоративті оқыту орталығының директоры Сұлтанова Зумрат Ғабитқызы«Табысқа жету жолы» атты тренингін өткізген еді.

Нұр-Сұлтан қаласындағы Қазақстан халқы Ассамблеясының форумы

4 Июн 2019 70

2019 ж. 29-31 мамыр аралығында ел астанасында Қазақстандағы кеңес кезіндегі жаппай саяси қуғын-сүргін және ашаршылық құрбандарын еске алу күніне арналған Қазақстан халқы Ассамблеясының X Халықаралық форумы өтті.

Жүзуден семинар болып өтті

3 Июн 2019 110

Атырау аймақтық дене тәрбиесі және спортты дамыту орталығы мен университетіміз бірігіп Атырау облысының мектептерінің дене шынықтыру пәнінің 50 оқытушысына «Жазғы сауықтыру науқаны кезеңінде балдарды жүзуге үйрету» тақырыбында оқу – әдістемелік семинар өткізді.

Университет Самбо командасы биік тұғырда

3 Июн 2019 43

Ақтөбе қаласында 21-25 мамыр аралығында өткен Х жазғы универсиадасында спорттық Самбодан университет құрама командасы  жоғары жетістікке қол жеткізді.