Университет – колледж ынтымақтастығы

Өзін-өзі басқару аптасы кезінде Қ.Дүтбаева атындағы гуманитарлық колледждің бір топ студенттері Инновациялық білім факультетіне қонаққа келді.

Факультетіміздің Педагогика және психология мамандығының 4 курс студенттерінің ұйымдастыруымен «Atyrau University–іне Қош келдіңіз!» шарасына келген колледж студенттері университет базасымен, оқу ғимараттарымен, музеймен және ақпараттық білім беру орталығымен, Kid`s University, «Жайық» спорткешенімен танысты.

Колледж студенттері қабылдау комиссия орталығына барып, ол жерден өздеріне қатысты көптеген ақпараттар алды. Атаулы шараның мақсаты университетіміздің кафедраларымен, мамандықтарымен, олардың тыныс-тіршілігімен таныстыра отырып кәсіби бағдар беру.

Т.Ж. Бисембаева,

Психология және арнайы білім беру кафедрасының аға оқытушысы

«Болашағым өз қолымда!»

6 Дек 2019 13

Университетімізде «Болашағым өз қолымда!» тақырыбында жетім балалардың болашақта армандайтын мамандықтары бойынша бір күндік экскурсия өтті.

Спартакиада жеңімпаздары анықталды

5 Дек 2019 34

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің құрылғанына 70 жыл толуына орай студенттер арасында ұйымдастырылыған факультетаралық спартакиада өз мәресіне жетті.

Мен көшбасшымын!

4 Дек 2019 24

Осындай тақырыппен Нұр-Сұлтан қаласында интеллектуалды ойындар өтті.
Аталмыш сайыста университетіміздің қаржы және есеп кафедрасы студенттерінен құралған команда жүлделі II орынға ие болды.

Бас жүлде - Жәнияда!

3 Дек 2019 22

Қазақстан Республикасының Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігінің Атырау облысы бойынша департаментімен ұйымдастырылған "Ақынның қаламы-адалдық алаңы" атты жас ақындар мүшәйрасында қазақ тілі және әдебиеті мамандығының 2 курс (3жылдық) студенті Хайролла Жәния бас жүлдені жеңіп алды.

Әбілмансұр "Үздік жас спортшы" атанды

3 Дек 2019 25

Дене шынықтыру және спорт мамандығының ІІ курс студенті, каратэ-додан әлем чемпионы, университетіміздің мақтанышы Батырғали Әбілмансұр "Үздік жас спортшы" атанды.