Ғылыми-тәжірибелік конференция өтті

Университетіміздің профессор-оқытушылары Академик Салық Зимановтың 100 жылдығына арналған конференцияға қонаққа шақырылды

19 ақпан күні Нұр-Сұлтан қаласындағы М.С. Нәрікбаев атындағы КАЗГЮУ Университетінде «Салық Зиманұлы Зимановтың еңбектері – қазіргі заманның саяси-құқықтық ойының қайнар көзі» атты онлайн форматтағы халықаралық ғылыми-тәжірибелік конференция өтті.

КАЗГЮУ Университетінің шақыруы бойынша, аталған конференцияға Х. Досмұхамедов атындағы Атырау университетінің Экономика және құқық факультетінің профессор-оқытушылары: з.ғ.к., қауымдастырылған профессор Ж.Б. Шаяхметова, з.ғ.к., қауымдастырылған профессор С.С. Дюсебалиева, э.ғ.к, қауымдастырылған профессор Р.К. Сабирова,  э.ғ.к, қауымдастырылған профессор Э.М. Адиетова,  құқықтану бойынша PhD докторы Р.Н. Шайхаденов қатысты. Конференцияның бағдарламасына сәйкес, Ж.Б. Шаяхметова «Болмысы бөлек ер тұлға»,  С.С. Дюсебалиева «Знание Идей Академика Зиманова С.З для развития юридического образования» тақырыбында баяндамалар жасады.